PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima)


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 102
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 97
Planowana liczba placówek franczyzowych: 250
 

Informacje o systemie franczyzowym Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima)

Jeżeli posiadasz własną aptekę, skorzystaj z naszego doświadczenia, zbuduj zaufanie wśród pacjentów, poprawiaj jakość pracy i zwiększaj obroty. Jeżeli chcesz otworzyć własna aptekę, nie eksperymentuj. Wybierz gotowe rozwiązanie. Jako solidny partner pomożemy w szybkim starcie i dynamicznym rozwoju.

Zapraszamy do skontaktowania się z kierownikami regionalnymi Grupy Aptek Prima już na etapie myślenia o franczyzie. Kierownicy przyjadą do Państwa na spotkanie, aby omówić najważniejsze kwestie i zaproponować najkorzystniejszą ofertę współpracy w ramach sieci. Przeprowadzimy też audyt, szkolenie personelu i wizualizację apteki. To wszystko jest niezbędne do uruchomienia Apteki Prima.

 

Opis systemu franczyzowego

Przygotowania do otwarcia apteki, spełnienie formalności i wymogów zajmują nam około 6 tygodni od momentu przygotowania lokalu. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia minimalna powierzchnia apteki wynosi ok. 100 m2. Idealny lokal przeznaczony na aptekę ogólnodostępną powinien mieć około 120 m2. Zgodnie z przepisami apteka ogólnodostępna może być usytuowana w obiekcie o innym przeznaczeniu, pod warunkiem wydzielenia od innych lokali obiektu i innej działalności lub może stanowić odrębny budynek.
 
Informacje o franczyzodawcy
Grupa Aptek Prima (GAP) jest dużą, polską siecią aptek, utworzoną przez niezależnych przedsiębiorców w 2006 roku. Rozpoczynaliśmy od otwarcia trzech aptek w Wielkopolsce i jednej na Dolnym Śląsku. Obecnie w ramach GAP działa ponad 150 aptek zlokalizowanych w 14 województwach. Znajdujemy się w pierwszej piątce sieci aptecznych pod względem ilości aptek w sieci według Rankingu IMS POLSKA. W pierwszym kwartale 2016 roku zatrudnialiśmy ponad 750 osób, a miesięcznie do naszych aptek trafia ponad 600 tys. pacjentów.

Zespół specjalistów GAP na bieżąco analizuje sytuację na rynku farmaceutycznym. Doradzamy właścicielom aptek oraz pomagamy wdrożyć sprawdzone rozwiązania biznesowe, które wzmacniają pozycję aptek na rynku. Oferujemy możliwość dobrowolnego przystąpienia do programu franczyzowego lub grupy zakupowej.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima)
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima)

Opinie o franczyzie Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima), Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Grupa Aptek Prima
Adres ul. Hurtowa 2
  62-510 Konin
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Evitum Stwórz placówkę Centrum Diagnostycznego Organizmu i zostań partnerem Evitum! Rynek usług medycznych w Polsce na tle innych...
Franczyza Bimedica Podstawą sukcesu każdego przedsięwzięcia jest pomysł wynikający z analizy rynku i potrzeb klienta, drugą część stanowią zasoby -...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj