PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Biesiadowo


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 90
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Biesiadowo

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu następuje bardzo szybki zwrot inwestycji. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Biesiadowo jest jedyną siecią pizzerii w Polsce, o bezkonkurencyjnych warunkach rozpoczęcia współpracy. Tylko my proponujemy start bez opłaty licencyjnej, koszty adaptacji lokalu są znacznie niższe niż u konkurencji, opłata franczyzowa jest bardzo niska, wynosi 1000 zł netto, co pozwala naszym partnerom na bardzo szybki zwrot kosztów inwestycyjnych. Lokal o powierzchni 70-80 m2 można otworzyć już od 42 000 zł, oczywiście wszystko zależy od stanu technicznego lokalu, który chcemy zaadoptować, jako pizzerię.
 
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci gastronomicznych w Polsce. Popularność zyskaliśmy dzięki mega wielkiej, pysznej pizzy o średnicy 57 cm serwowanej w naszych lokalach. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Franczyzobiorca we własny lokal inwestuje od 42 000 zł, dzięki czemu inwestycja ma szanse zwrócić się błyskawicznie. Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w naszej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu jak i podczas prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach .

Przewidywana suma inwestycji

Przy lokalu około 70 m 2 jest to kwota od 42 000 zł, nie pobieramy opłaty licencyjnej.

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Podstawowe wymagania

- Lokal minimum 70 m2,
- Zaangażowanie własne i chęć współpracy
- Nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego.


Masterfranczyza

Franczyzowa sieć pizzerii Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza w ciągu dwóch lat działalności na rynku Polskim zdobyła kilkudziesięciu zadowolonych klientów.

Firma PPHU Wojtex poszukuje do współpracy osoby przedsiębiorcze jako Master Franczyzobiorców poza granicami kraju.Zadaniem Master Franczyzobiorcy będzie pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na podległym terenie i pełna obsługa logistyczna. Opłata roczna za przystąpienie do sieci wynosi jedyne 2500 EUR.

Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest otworzenie pierwszego lokalu, koszt inwestycji to kwota od 20 000 EUR.

Doświadczenie jest sukcesem. My je mamy.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 42000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: 1000
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Biesiadowo

Opinie o franczyzie Biesiadowo, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Biesiadowo
Adres Złotniki 11
  99-205 Dalików
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sushi Kushi Chciałbyś otworzyć własny sushi bar pod uznaną marką? Dzięki naszej ofercie franczyzowej masz taką możliwość! Z myślą o osobach...
Franczyza Bioway Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z informacjami opisującymi m. in.: zasady wyboru franczyzobiorców oraz zasady...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj