PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Blue Tax


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 16
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Blue Tax

Rynek usług rachunkowo-ewidencyjnych i związane z tym doradztwo jest oferowane przez kilkadziesiąt tysięcy podmiotów w Polsce. Są to w znakomitej większości firmy jednoosobowe lub kilkuosobowe – zwykle anonimowe dla lokalnego rynku.

Chcemy skonsolidować część tego rozdrobnionego rynku aby Klienci końcowi mogli identyfikować jakość i dostępność szerokiej i kompleksowej palety usług. Taki Klient rozpoznając markę i wiedząc, że podmiot posługujący się logo Blue Tax Group oferuje szeroki zakres usług, z pewnością nie pominie naszej grupy szukając profesjonalnej oferty.
Chcemy nadać tożsamości naszym potencjalnym Partnerom, którzy dzisiaj są w dużej części anonimowi. Dlatego Blue Tax Group zbuduje sieć firm pod jednym szyldem, który w krótkim czasie stanie się dobrą marką.

Oprócz dobrej marki damy naszym Partnerom, możliwość świadczenia niszowych usług, co spowoduje, że staną się poszukiwanym dostawcą na swoim lokalnym rynku.

W niedługim czasie Blue Tax Group będzie obecna w kilku głównych miastach w Polsce, gdzie będziemy posiadali własne oddziały. Te oddziały będą odpowiedzialne za budowanie lokalnej sieci Partnerów franczyzowych i wspieranie ich w szybkim adaptowaniu oferty oraz jakości usług grupy. Zrobimy wszystko aby w 2010 roku Partnerzy Blue Tax Group byli obecni w każdym polskim mieście o liczbie mieszkańców powyżej 10 000 osób. Tak zdefiniowana obecność geograficzna znacząco zmieni dostępność profesjonalnych usług doradczych w Polsce, które dzisiaj są w większości zarezerwowane dla firm z większych ośrodków miejskich.
 

Opis systemu franczyzowego

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwojem własnej firmy lub zakładają Państwo działalność gospodarczą - proponujemy Państwu współpracę z firmą Blue Tax Group S.A. - działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych od 1992 roku i przystąpienie do sieci franczyzowej. Nasze wieloletnie doświadczenie biznesowe i zdobyte przez ten czas unikalne know how z zakresu doradztwa podatkowego, gospodarczego, prawnego, finansowego i inwestycyjnego może być dla Państwa doskonałym źródłem wiedzy i jednocześnie gotowym pomysłem na biznes.

Współpraca z nami umożliwi Państwu wzbogacenie oferty Waszego przedsiębiorstwa o zupełnie nowe usługi, których samodzielnie nie są Państwo w stanie świadczyć. Współpraca franczyzowa z Blue Tax Group S.A. jest bardzo dobrym sposobem na szybki rozwój firmy i umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

Korzyści ze współpracy franczyzowej z Blue Tax Group S.A.

- prowadzenie biznesu pod znaną, rozpoznawalną marką;

- wszechstronne wsparcie ze strony Blue Tax Group - szeroki pakiet szkoleń, bieżące konsultacje dotyczące funkcjonowania placówki;

- korzyści z działań parketingowych prowadzonych przez Blue Tax Group;

- dopełnienie oferty usług Partnerów o usługi dodatkowe świadczone przez Blue Tax Group, a nie świadczone przez Partnerów;

- system wynagrodzeń prowizyjnych przez Partnerów;

- zaufanie ze strony Klientów, które z pewnością zaprocentuje rozrostem bazy Klientów;

- stabilność działania - umowa franczyzowa zawierana jest na okres 3 lat.
 
 
Informacje o franczyzodawcy
W ramach budowy Sieci Franczyzowej Blue Tax Group S.A. proponuje współpracę w jednym z trzech modeli franczyzowych: Expert, Express, Partner.

Naszą ofertę kierujemy do ludzi przedsiębiorczych, którzy są zorientowani na sukces. Najważniejszy jest dla nas potencjał Partnera, jego rozeznanie w branży i aktywność w pozyskaniu klienta. W oparciu o wymienione kryteria dobieramy franczyzobiorców, rozbudowując tym samym sieć partnerską.

- Expert;

- Express;

- Partner.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Blue Tax

Opinie o franczyzie Blue Tax, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Blue Tax Group
Adres ul.Oławska 9 III p.
  50-122 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza PORTO ALEGRE Szkoła Języków Iberyjskich PORTO ALEGRE poszukuje osób chętnych do współpracy na zasadach franczyzy. Jesteśmy szkołą...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj