PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Carrefour Express


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 350
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Carrefour Express

Carrefour Polska rozwija dwa koncepty sklepów franczyzowych. Pierwszy z nich to Carrefour Express minimarket z zielonym logo – sklepy o powierzchni od 100 do 500 m², zlokalizowane w dużych, średnich i małych miastach oraz na terenach wiejskich. Drugim formatem jest Carrefour Express convenience z pomarańczowym logo – sklepy samoobsługowe, przeznaczone do lokalizacji typowo miejskich. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi do 100 m². Sklepy te oferują dodatkowe usługi, np. możliwość zrobienia ksero, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. Carrefour posiada także propozycję współpracy dla właścicieli sklepów o powierzchni mniejszej niż 100 m² w małych miejscowościach i na terenach wiejskich – jest nią Globi. Właścicielom takich sklepów firma zapewnia wizualizację sklepu, wsparcie logistyczne, a także doradztwo opiekuna regionalnego. Sklepy Globi mogą w przyszłości się rozwinąć i zostać przekształcone w Carrefour Express.
 

Opis systemu franczyzowego

Carrefour Polska oferuje dwa koncepty franczyzowe: Carrefour Express minimarket oraz Carrefour Express convenience. Sieć dysponuje także ofertą Globi przeznaczoną dla sklepów w małych miejscowościach i na terenach wiejskich.
 
Informacje o franczyzodawcy
Carrefour to lider wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Swoje sklepy: hipermarkety, supermarkety i sklepy osiedlowe rozwija w ponad 30 krajach świata. Od ponad 30 lat firma skutecznie rozwija także sklepy franczyzowe. W Polsce Carrefour rozwija dwa koncepty sklepów franczyzowych: Carrefour Express minimarket (zielone logo) i Carrefour Express convenience (pomarańczowe logo). Carrefour posiada także propozycję współpracy dla właścicieli sklepów w małych miejscowościach i na terenach wiejskich – jest nią Globi.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: Brak
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wymagania zależne są od formatu sklepu.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Carrefour Express

Opinie o franczyzie Carrefour Express, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Carrefour Express
Adres Ul. Targowa 72
  03-734 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Alkohole Winoteka ALKOHOLE-WINOTEKA to ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów z alkoholami będąca częścią firmy Win-Cin z siedzibą w...
Franczyza Odido Pod takim właśnie hasłem powstała nowa sieć sklepów ODIDO, zrzeszająca niezależnych właścicieli sklepów spożywczych. W...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj