PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Chojecki


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Chojecki

Myślisz o własnej firmie i chcesz ograniczyć ryzyko biznesowe? Szukasz błyskotliwego pomysłu, który trudno byłoby powielić? Chciałbyś mieć silne wsparcie Partnera, któremu zależy na Twoim sukcesie i gotowy jest Cię wspierać na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu?
 
Skorzystaj z ponad 30-lat doświadczenia i wypracowanych standardów. Zapoznaj się z wyjątkową ofertą Franczyzy Chojecki, opartej o zdrowe zasady bizensu partnerskiego. W ramach współpracy z nami oferujemy m.in.

- Silną markę o wzorowej reputacji rynkowej
- Wyjątkowe produkty, wyłącznie z naturalnych wyrobów, które pokochają Twoi klienci
- Doradztwo biznesowe i wsparcie w zakresie uruchomienia i organizacji biznesu
- System szkoleń dla Ciebie oraz Twoich pracowników
- Możliwość aranżacji lokalu korzystając z naszych rabatów hurtowych i wypracowanych relacji u kontrahentów
- Wsparcie w zakresie: dostaw/logistyki, promocji i marketingu, aspektów operacyjnych.
- Bardzo atrakcyjny model wynagrodzenia
 

Opis systemu franczyzowego

Firma „Chojecki” została założona w 1979 roku przez Marię i Janusza Chojeckich, w Skierniewicach. Od początku naszym priorytetem była jakość naszych wyrobów. Aby ją uzyskać, udoskonaliśmy nasze receptury, skrupulatnie selekcjonowaliśmy półprodukty oraz usprawnialiśmy metody produkcji.

Klienci docenili naszą pasję i wyjątkową dbałość o jakość. Marka „Chojecki” szybko zyskała dobrą reputację i przewodnią pozycję na lokalnym rynku. W wyniku stałego rozwoju, ponad 30-lat doświadczeń i udoskonaleń, firma z niewielkiego zakładu cukierniczego ewoluowała w duży zakład przemysłu spożywczego, produkujący ciastka kruche, pierniczki, biszkopty oraz herbatniki, obecne na rynku polskim i na ponad 40-tu rynkach zagranicznych, zlokalizowanych na 6-ciu kontynentach.

Tradycyjna produkcja wyrobów cukierniczych (ciasta, torty) stanowi dziś naszą drugą, niezależną linię biznesową. Posiadamy kilkanaście cukierni na terenie Polski centralnej i dostarczamy nasze wyroby dla kilku dużych krajowych kontrahentów. Od 2011r rozpoczęliśmy także budowę naszej Sieci Franczyzowej.

Sukces rynkowy naszego przedsiębiorstwa buduje dzisiaj zespół wykwalifikowanych pracowników oraz zaawansowane technologie i metody zarządzania. Niektóre z naszych wyrobów produkujemy jako jedyna firma w Europie. Posiadamy wykwalifikowaną i utalentowaną załogę, specjalistów w zakresie technologii, produkcji, jakości oraz marketingu, związanych z firmą od lat. Wspólnie z nimi jesteśmy w stanie konkurować w dzisiejszych dynamicznych warunkach rynkowych.
 
Wierzymy, że prawdziwy sukces osiąga się nie tylko poprzez wytężoną pracę, ale także przez prawdziwe zamiłowanie i wierność wartościom. Nasze starania docenił m.in. Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym – przyznając nam prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwa FAIR PLAY, a także miesięcznik Forbes, wyróżniając nas dwa lata z rzędu (2010, 2011) DIAMENTEM FORBES’A oraz tygodnik Puls Biznesu nadając nam miano GAZELI BIZNESU w kategorii przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość rynkową.

Nasi Partnerzy Biznesowi

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, obsługującym dużych odbiorców hurtowych. Produkty marki "Chojecki" cieszą się uznaniem wśród krajowych i zagranicznych kontrahentów. Naszymi głównymi partnerami są europejskie sieci handlowe, z którymi od wielu lat prowadzimy intensywną współpracę. Nieustannie zdobywamy nowe rynki  zarówno w kraju jak i za granicą.
 
Wśród wielu naszych partnerów biznesowych znajdują się m.in.: Auchan, Carrefour, Dino, Eko, E.Leclerc, Holding S.A., Eurocash, JMD, Kaufland, Nasz Sklep, Netto, Piotr i Paweł, PoloMarket, SCA, Spar, Specjał, Żabka. Nasze produkty dostępne są w ponad 40-tu krajach świata, na 6-ciu kontynentach. Nieustanie poszerzamy nasz zasieg rynkowy i poszukujemy nowych możliwości biznesowych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu.

 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Chojecki

Opinie o franczyzie Chojecki, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Chojecki
Adres ul. Kilińskiego 1A
  96-100 Skierniewice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar Dr Marek Bardadyn, ekspert w dziedzinie odchudzania, odżywiania i medycyny anty-aging, jest autorem Diety Strukturalnej, która bardzo...
Franczyza Green Way Sieć barów wegetariańskich Green Way Food for Life rozwija się głównie dzięki metodzie franchisingowej, tj. udzielaniu przez...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj