PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań (ECDO)


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań (ECDO)

Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań z siedzibą w Białymstoku przy ulicy H. Sienkiewicza 5 lok. 47, prowadzi działalność polegającą na reprezentowaniu poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeniowymi jak i przed sądami powszechnymi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych na terenie UE. Zakres podmiotowy naszej działalności obejmuje zarówno osoby fizyczne jak i prawne.

Świadomi swoich praw wynikających z zawartych umów ubezpieczenia coraz częściej wytaczamy procesy Towarzystwom Ubezpieczeniowym. Za kilka lat wzorem obywateli zza Atlantyku i krajów Unii Europejskiej liczba pozwów przeciwko firmom oraz osobom fizycznym zwielokrotni się.

Generalną zasadą w działalności firm ubezpieczeniowych jest zaniżanie wypłacanych odszkodowań. Ale zwracając się do specjalisty - Europejskiego Centrum Dochodzenia Odszkodowań - Twoje szanse na uzyskanie właściwej wysokości świadczenia odszkodowania są maksymalne.
 

Opis systemu franczyzowego

Jeśli myślicie o możliwościach rozwoju, osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów oraz posiadacie odpowiednią motywację do pracy - to najprawdopodobniej przeglądacie właściwą ofertę.

      Atrakcyjny system wynagrodzeń, czas pracy dostosowany do Państwa oczekiwań, fachowe szkolenia – to wszystko co może zaoferować ECDO, z którym być może za niedługo zaczniecie współpracę !!!

      EUROPEJSKIE CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ z siedzibą w Białymstoku niczego nie sprzedaje, wręcz przeciwnie - pomaga osobom poszkodowanym w niesieniu wszechstronnej i profesjonalnej pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i odzyskiwaniu należnych odszkodowań.

      Jesteśmy firmą oferującą najwyższą jakość usług, kierując się w swojej działalności wyłącznym dobrem klienta. Naszym celem jest stać się dominującą firmą na rynku odszkodowań na terenie woj. podlaskiego oraz Polski północno - wschodniej, poprzez stworzenie rozpoznawalnej marki, zmieniając przy tym dotychczasowy wizerunek agenta w osobę o wysokim statusie społecznym i majątkowym. Nasi przedstawiciele /konsultanci/ będą dumni z pracy w naszej firmie.

      Osobom zdecydowanym na współpracę oferujemy przeszkolenie w przedmiotowym zakresie, zapewniamy materiały zawierające kompendium wiedzy i niezbędną do pracy dokumentację, fachowe porady, cykliczne szkolenia, całodobowy kontakt z prawnikami firmy w sprawach wymagających bezpośrednich konsultacji.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 5000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ciekawą i satysfakcjonującą pracą w zespole przedstawicieli /konsultantów/ Europejskiego Centrum Dochodzenia Odszkodowań z siedzibą w Białymstoku.

      W szczególności zapraszamy do współpracy obecnych i byłych AGENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH oraz osoby mające kontakt z multilevel marketingiem, jak również osoby mające doświadczenie nabyte podczas pracy w innych firmach zajmujących się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych osobom poszkodowanym w wypadkach.

 

WYMAGANIA:

    mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej;
    komunikatywność;
    zorientowanie na sukces;
    wysoka kultura osobista;
    łatwość nawiązywania kontaktów;
    przedsiębiorczość;
    operatywność;
    dyspozycyjność, chęć do pracy;
    środek transportu /dojazd do klienta/.

      Jesteśmy zainteresowani przedstawicielami /konsultantami/ ECDO - BYĆ MOŻE WŁAŚNIE TOBĄ !!! - do działalności na terenie całego woj. podlaskiego, w tym zwłaszcza z n/w miejscowości i okolic:

    Białegostoku;
    Suwałk;
    Łomży;
    Augustowa;
    Grajewa;
    Moniek;
    Sokółki;
    Bielska Podlaskiego;
    Hajnówki;
    Siemiatycz;
    Wysokiego Mazowieckiego.
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań (ECDO)

Opinie o franczyzie Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań (ECDO), Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy ECDO-Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań
Adres ul. Henryka Sienkiewicza 5 lok. 47
  15-092 Białystok
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Extra gazety Zostań wydawcą bezpłatnej gazety lokalnej  w ogólnopolskiej sieci Extra Zaskoczony?  Nie myślałeś o tym. Łatwo nie...
Franczyza mobile ENGLISH angielskizdojazdem.pl mobile ENGLISH Group® jest siecią szkół językowych wyspecjalizowanych w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego z dojazdem do...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj