PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Flora Poland


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 1
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Flora Poland

Firma FLORA POLAND Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży artykułów florystycznych i dekoracyjnych. Artykuły dostępne w naszej ofercie importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki oraz Europy. Nasz asortyment jest dostępny w całej Polsce, dzięki współpracy z wieloma punktami sprzedaży hurtowej jak i detalicznej.

Firma nieustannie poszerza asortyment oferowanych produktów, aby sprostać wymaganiom szybko zmieniających się trendów w branży. Nasza firma gwarantuje Państwu najbardziej korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości towaru.

 Jako firma Flora Poland Sp. z o.o. jesteśmy przodującym importerem w branży dekoracyjno-florystycznej. Na polskim rynku działamy od 2004 r., natomiast pod marką Flora Poland od 2007r.

Początkowo firma zajmowała się importem różnego rodzaju towarów na specjalne zamówienia odbiorców, docelowo jednak skupiła się na rozwoju w branży dekoracyjnej, florystycznej oraz ślubno-weselnej. Mimo krótkiej obecności na rynku, możemy pochwalić się doskonałą znajomością krajowego rynku w wymienionych branżach oraz już zdobytym doświadczeniem na rynkach Europy Zachodniej (rynek niemiecki i holenderski) i Południowej (rynek włoski).

Flora Poland ma na celu rozwój na terenie całego kraju z szczególnym naciskiem na województwo śląskie. Ze względu na lokalizację firmy, jest to region uprzywilejowany, co nie oznacza, że pozostałe województwa nie są brane pod uwagę w całościowym planie rozwoju systemu franczyzowego.

Dysponujemy szerokim asortymentem ponad 5 tysięcy dostępnych produktów. Biorąc pod uwagę wymagania klientów oraz szybko zmieniające się tendencje w branży, nieustannie poszerzamy swój asortyment, planując do końca 2010 r. jego rozszerzenie do 10 tysięcy produktów.

Nasza firma gwarantuje Państwu najbardziej korzystną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości towaru. Dzięki współpracy z wieloma punktami sprzedaży hurtowej i detalicznej, asortyment Flora Poland dostępny jest w całej Polsce.

Na stronie internetowej przedstawiamy Państwu aktualną ofertę handlową, która jest skierowana dla odbiorcy indywidualnego oraz hurtowego (po rejestracji).
 

Opis systemu franczyzowego


 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Flora Poland

Opinie o franczyzie Flora Poland, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Flora
Adres ul. Prosta 15 ( teren Społdzielni Ogrodniczej “OGRODNIK” )
  44-200 Rybnik
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Steinberg Z naszymi Partnerami współpracujemy na zasadzie franczyzingu. Do współpracy zapraszamy zarówno podmioty już prowadzące...
Franczyza JSC ARRANGE Interior Design Studio ekskluzywnych wnętrz JSC ARRANGE Interior Design zajmuje się kompleksowym projektowaniem oraz wyposażeniem wnętrz prywatnych i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj