PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Golden Rose


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Golden Rose

Firma Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2003 roku. Nasze marki to: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne. Polityka firmy jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, łącząc ze sobą wysokiej jakości produkty z przystępną ceną. Doskonale wyszkolona kadra menadżerska oraz profesjonalna obsługa powodują, że obserwujemy stały i dynamiczny rozwój firmy. Wysoką jakość produktów doceniły nasze klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Producentem kosmetyków jest Erkul Cosmetics. Od 1983 jest jednym z liderów na światowym rynku kosmetycznym. Kosmetyki Erkul Cosmetics eksportowane są do 80 krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, czy Włochy. W każdym z nich odnosząc duży sukces i skradając serca konsumentek.

Misją Golden Rose jest wyprodukowanie najlepszej jakości kosmetyków za przystępną cenę dlatego fabryka współpracuje z największymi producentami półfabrykatów. Komponenty naszych cieni do powiek sprowadzane są z Włoch – światowego lidera w tej dziedzinie. Esencje do perfum pochodzą od francuskiego dostawcy, ściśle współpracującego również z największymi producentami perfum. Natomiast kredki Golden Rose są wytwarzane w niemieckiej firmie Stabilo – niekwestionowanego lidera w produkcji pisaków ołówkowych. Najwyższej próby półfabrykaty to istota w produkcji kosmetyków najlepszej jakości. Dlatego kosmetyki Golden Rose nie ustępują jakościowo tym szeroko reklamowanym w mediach.
 

Opis systemu franczyzowego


 
Informacje o franczyzodawcy
Otwórz własne stoisko i zostań niezależnym przedsiębiorcą. Jakie korzyści daje przystąpienie do sieci franczyzowej ?

- sprawdzony i zyskowny koncept biznesowy
- ogólnopolska promocja marki
- profesjonalne szkolenia dla pracowników
- kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji
- atrakcyjne marże
- niski koszt inwestycji już od 50 000 zł


Franczyzobiorcą systemu Golden Rose może zostać każdy kto:


Posiada kapitał inwestycyjny na pokrycie opłaty wstępnej, zatowarowanie stoiska i zakup sprzętu komputerowego, dysponuje wynajętą powierzchnią w centrum handlowym odpowiednią pod stoisko Golden Rose, jest gotowy odbyć program szkoleń w zakresie prowadzenia i zarządzania stoiskiem Golden Rose, prowadzi działalność gospodarczą. Nie jest wymagane doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Kogo poszukujemy ?

Osób przedsiębiorczych, ambitnych, o zdolnościach menadżerskich, które będą stale podnosić jakość obsługi klienta oraz osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose. Zainteresowania związane z makijażem i modą sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie jeszcze przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg jaki stawiamy naszym franczyzobiorcom. Zależy nam na współpracy z osobami, które będą przestrzegać zasad określonych w umowie franczyzowej i będą lojalne wobec sieci.
 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Golden Rose
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Golden Rose

Opinie o franczyzie Golden Rose, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Golden Rose
Adres ul. Lodowa 126 A
  93-232 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
tel. 2
email
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Equivalenza - perfumy, aromaty i kosmetyki.  Equivalenza jest pionierem na rynku perfum i zapachów dzięki wprowadzeniu idei produktu w rozsądnej cenie i jednocześnie wysokiej...
Franczyza Amellie Amellie to nowa jakość kosmetyków naturalnych w Polsce.  Amellie to najwyższy standard obsługi klientów w naszych sklepach....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj