PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Gruby Benek


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 77
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Gruby Benek

Istniejemy od 1997 roku a od roku 2005 rozwijamy ogólnopolską sieć pizzerii na zasadach franchisingu. Obecnie liczba pizzerii sieci Gruby Benek szybko rośnie. Jesteśmy już obecnie w ponad 40 miastach na terenie całej Polski . Dobry rozwój zawdzięczamy uznaniu wśród konsumentów oraz bardzo dobrej opinii na rynku. Nasza strategia polegająca m.in. na ciągłym kontrolowaniu jakości produktu oraz doskonalenia naszych umiejętności odnosi skutek.

Sukces naszej firmy oparty jest na stałym dążeniu do doskonalenia naszych umiejętności, wieloletnim doświadczeniu. Możliwe jest to dzięki centralnej produkcji ciast według oryginalnej receptury dla wszystkich pizzerii naszej sieci. Składniki, których używamy w czasie produkcji i wypieku pochodzą od znanych i cenionych polskich producentów.Dzięki czemu są one zawsze świeże i najwyższej jakości. Wszystkie te czynniki pozwalają nam na zachowanie niepowtarzalnego smaku naszej pizzy.

Kolejnym elementem wyróżniającym nas wśród konkurencji jest fakt, iż klient sam komponuje pizze decydując o jej składzie oraz cenie. Nasze hasło przewodnie to:

Ty decydujesz co zamawiasz i ile zapłacisz
 
 

Opis systemu franczyzowego

W ofercie pizzerii sieci Gruby Benek można znaleźć opcję niespotykaną u konkurencji, czyli MEGA WYPAS. Oznacza to podwójną ilość każdego składnika.

Jakość naszego produktu została zauważona i doceniona przez konsumentów. Wzrost popularności pizzerii sieci Gruby Benek przyniósł firmie, w prestiżowych programach Laur Konsumenta tytuł Odkrycie Roku 2009 oraz Jakość Roku 2013.

Oprócz jakości i smaku staramy sie również ułatwić naszym klientom dostęp do naszego wyrobu. W większości naszych lokali system sprzedaży prowadzimy do późnych godzin nocnych. Kiedy już trudno o gorący posiłek, my jesteśmy w stanie dowieźć ją do Państwa pachnącą i gorącą.

Obecnie posiadamy bardzo atrakcyjną ofertą dla naszych potencjalnych franczyzobiorców związaną z dotacją na sprzęt i wyposażenie nowo otwieranych lokali.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 60000 zł
Opłata wstępna: 5000
Opłata bieżąca: Od 500 zł
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Gruby Benek

Opinie o franczyzie Gruby Benek, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Gruby Benek
Adres ul. Franciszkańska 131 B
  91-845 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bafra Kebab "BAFRA KEBAB" TO FIRMA, KTÓRA POWSTAŁA Z PASJI I WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA FRANCZYZOWEGO. Ten kulinarny przysmak...
Franczyza Western Chicken Stwarzamy najkorzystniejsze warunki dla osób chcących powołać do życia własny biznes. Właśnie w tym tkwi sekret dynamicznego rozwoju...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj