PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI

HAUSMAN.eu to sieć biur nieruchomości tworzona w ramach struktury firmy HAUSMAN. Firma oferuje nieruchomości w Polsce i za granicą.

Są to oferty nieruchomości w Polsce - przeznaczone dla Klienta indywidualnego, oferty lokali handlowych, obiektów komercyjnych, terenów inwestycyjnych - kierowane do Klientów instytucjonalnych i biznesowych oraz oferty sprzedaży i wynajmu apartamentów w nadmorskich kurortach BUŁGARII.

Główna siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie - Mieście Innowacji i Rozwoju. To co dzieje się obecnie w Rzeszowie odzwierciedla to w jaki sposób rozwija się firma HAUSMAN. Dynamiczny rozwój, innowacje, nowatorskie pomysły - oto co wyznacza kierunki naszego rozwoju.

HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI jest częścią Biura Obsługi Inwestycyjnej i Rynku Nieruchomości HAUSMAN. Oprócz sieci biur nieruchomości w firmie HAUSMAN działają również: Dział Komercjalizacji Powierzchni Handlowych zajmujący się wynajmem powierzchni w centrach handlowych.

Naszym Franczyzobiorcom oferujemy kompletny pomysł na biznes w branży nieruchomości. Poprzez wsparcie systemowe i know how gwarantujące sprawne działanie biura nieruchomości, aż po zapewnienie solidnej podstawy biznesowej w postaci bazy inwestorów poszukujących nieruchomości. Chcemy być konkurencyjni na tle innych systemów franczyzowych działających w Polsce w branży nieruchomości. Dlatego oprócz standardowych narzędzi jakie oferują wszystkie sieci, skupiamy się na zapewnieniu naszym Franczyzobiorcom solidnej i pewnej podstawy biznesowej w postaci bazy odbiorców ofert nieruchomości. Są to inwestorzy polscy i zagraniczni, firmy, instytucje i podmioty gospodarcze inwestujące na rynku nieruchomości. Nasi specjaliści stale gromadzą informacje o tychże podmiotach tworząc bazę inwestorów, których specyfikacje poszukiwawcze dotyczące nieruchomości przekazujemy stale naszym Franczyzobiorcom.
 

Opis systemu franczyzowego

Biuro Obslugi Inwestycyjnej i Rynku Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku nieruchomości i inwestycji komercyjnych.

Zajmujemy się szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości, komercjalizacją powierzchni handlowych oraz obsługą rozwoju sieci handlowych.
 
Informacje o franczyzodawcy
Obsługa Rozwoju Sieci Handlowych

Oferujemy usługi outsorsingowe związane z rozwojem sieci handlowych, w zakresie:

  - wyszukiwania i pozyskiwania na rynku nieruchomości lokali użytkowych dla lokalizacji punktów handlowych,
  -  negocjacji z właścielami lokali,
  - przygotowywania i uzgadniania treści umów najmu,
  - koordynacji adaptacji lokali i otwarć sklepów.

Nasza oferta to również przygotowanie i wdrożenie biznesplanu dla rozwoju nowych sieci handlowych, obsługa rozwoju sieci franczyzowych oraz prace związane ze wzmocnieniem marki sieci i pozycji na rynku.

Współpraca z nami to możliwość zdobycia najlepszych lokalizacji pod placówki handlowe.
Prowadzimy stały monitoring rynku nieruchomości mający na celu wyszukiwanie jak najlepszych ofert powierzchni użytkowych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI

Opinie o franczyzie HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI
Adres ul. Geodetów 1 lok. A8
  35-310 Rzeszów
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza KNC KNC Nieruchomości działa na rynku już 14 lat i jest firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Konsorcjum zajmuje się pośrednictwem w obrocie...
Franczyza Town&Country Haus Town & Coun­try to wiodąca marka domów jed­norodzin­nych w Niem­czech. Sys­tem powstał w 1997 roku i od tego czasu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj