PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Kredigo


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Kredigo

Placówka Partnerska KREDIGO to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu i stałej współpracy lidera rynku. Dziś jesteśmy jedynym w Polsce konceptem biznesowym, rozwijającym sieć biur udzielających krótkoterminowych pożyczek we franczyzie.

Opracowany przez nas system współpracy jest sposobem na budowę nowoczesnej sieci z zachowaniem poszanowania dla odrębności działalności franczyzobiorcy. Każdy z franczyzobiorców pożycza własne środki. Wiemy jak stworzyć biura do których przychodzą klienci. Dysponujemy systemem informatycznym, zapewniamy obsługę prawną i windykacyjną, prowadzimy marketing na skalę ogólnokrajową, pokrywamy część kosztów inwestycyjnych. Jeżeli szukasz niszowego, bardzo rozwojowego i dochodowego biznesu, nasza oferta jest dla Ciebie.
 
 

Opis systemu franczyzowego

Firma powstała pod koniec 2008 roku i od tego czasu specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych (chwilówek). Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, które pilnie potrzebują zastrzyku finansowego. Od innych firm odróżnia nas innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. W naszych biurach staramy się udzielać pożyczek szybko i dyskretnie.

Pod koniec 2013 roku wdrożyliśmy również, przygotowywany od wielu miesięcy system współpracy franczyzowej. Dziś, Kredigo jest jedynym na rynku konceptem biznesowym, rozwijającym sieć biur udzielających krótkoterminowych pożyczek we franczyzie. Z naszą ofertą, chcemy trafić do małej i średniej wielkości miast, gdzie swój sukces opieramy na zaufaniu lokalnych społeczności. System współpracy franczyzowej Kredgio jest sposobem na budowę nowoczesnej sieci z zachowaniem poszanowania dla odrębności działalności franczyzobiorcy. Każdy z franczyzobiorców pożycza środki własne i bierze ryzyko kredytowe na swoje barki. Franczyzodawca dąży jednak do optymalnego ograniczenia tego ryzyka. KREDIGO to doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Swoją wiarygodność i pozycję rynkową zawdzięczamy ciężkiej pracy wykwalifikowanych pracowników.
 
Informacje o franczyzodawcy
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kredigo oraz rosnącym zapotrzebowaniem Klientów na produkt finansowy zwany „ chwilówką”, chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy w ramach sprawdzonego i rentownego systemu biur pożyczkowych.

Firma Finans Time One, franczyzodawca Kredigo, powstała pod koniec 2008 r. Innowacyjność i sposób udzielania chwilówek sprawiły, że otworzyliśmy kolejne biura własne, a także pierwsze placówki franczyzowe. Dziś, Kredigo jest jedynym na rynku konceptem biznesowym, rozwijającym sieć biur udzielających krótkoterminowych pożyczek we franczyzie.

System współpracy franczyzowej Kredigo jest sposobem na budowę nowoczesnej sieci z zachowaniem poszanowania dla odrębności działalności franczyzobiorcy. Każdy z franczyzobiorców pożycza środki własne (kwota ok.40-50 000 zł w zupełności wystarczy by zarobić kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie ) i bierze ryzyko kredytowe na swoje barki. Naszym celem jest dążenie do optymalnego ograniczenia tego ryzyka. Jako franczyzodawcy przekazujemy Państwu prawo do korzystania z naszego logo i know-how w celu jak najefektywniejszej sprzedaży chwilówek.

Co Państwo zyskują?

    Założenie sprawdzonego i rentownego biura pożyczkowego pod rozpoznawalną marką. Franczyzobiorca otrzyma model finansowy oraz symulację przychodów opracowaną na podstawie wyników placówek własnych Kredigo;
    Otrzymanie prawa wyłączności terytorialnej, a tym samym gwarancji, że na określonym obszarze nie powstanie inny punkt Kredigo;
    Niewielka kwota inwestycji w placówkę franczyzową (najniższy próg inwestycyjny);
    Pomoc franczyzodawcy w wyborze lokalizacji, aranżacji i wyposażenia placówki;
    Przekazanie systemu informatycznego obsługującego bazę danych Klientów, a także zarządzającego kapitałem i szacującego ryzyko kredytowe;
    Franczyzodawca zapewnia prawną i windykacyjną obsługę biurom franczyzowym;
    Marketing prowadzony przez franczyzodawcę na skalę ogólnokrajową;
    Część kosztów inwestycyjnych pokrywana przez franczyzodawcę;
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kredigo

Opinie o franczyzie Kredigo, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kredigo
Adres ul. Ratuszowa 5
  42-600 Tarnowskie Góry
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza A-Z Finanse Firma A-Z Finanse powstała we Wrocławiu wiosną 2006 roku jako Spółka z o.o. W październiku 2007 została przekształcona w...
Franczyza DG - INWEST Jesteśmy firmą doradztwa finansowego działającą na rynku finansowym od 20 lat. Oferujemy bogaty wachlarz produktów finansowych dla...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj