PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Mediq Apteka


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 200
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Mediq Apteka

Misją Systemu MEDIQ APTEKA jest utrzymanie długoterminowych relacji z Pacjentami w oparciu o działalność ogólnopolskiej sieci aptek reprezentującej najistotniejsze wartości marki, jakimi są:

- fachowość,
- bliskość,
- osobiste podejście,
- uczciwość,
- nowoczesność.

Wartości marki są jednocześnie czynnikami definiującymi MEDIQ APTEKA i jej charakter spośród wszystkich uczestników rynku. Dzięki temu MEDIQ APTEKA jest łatwo rozpoznawalna i doceniana przez Pacjentów.
Misja  MEDIQ APTEKA  brzmi:

"MEDIQ APTEKA- Bliżej Ludzi"  - MEDIQ APTEKA zyskuje zaufanie Pacjenta poprzez udzielanie osobistych porad. We współpracy z pracownikami służby zdrowia, działamy profesjonalnie, innowacyjnie i wydajnie, aby utrzymać ludzi w dobrym zdrowiu i czynić ich zdrowszymi.

Strategia MEDIQ APTEKA zakłada funkcjonowanie czterech formatów placówek (apteka osiedlowa, uliczna, szpitalna i zlokalizowana w centrum handlowym), w istotnym stopniu dopasowanych do otoczenia biznesowego, w którym funkcjonują bez konieczności zmian w wizerunku marki. Daje to możliwość zachowania spójności całej sieci w oczach Pacjenta, umożliwia wykorzystanie ekonomii skali całej sieci i polepszenie sytuacji mikroekonomicznej wielu aptek działających obecnie w Polsce.
 

Opis systemu franczyzowego

Mediq Polska Sp. z o.o., organizator sieci aptek MEDIQ, w obowiązującym kształcie organizacyjnym powstała w roku 2008, jako spółka zajmująca się  zarządzaniem operacyjnym siecią aptek MEDIQ, należących do grupy ACP Pharma S.A., będącej jednocześnie jedynym udziałowcem spółki.

Spółka realizując strategię rozwoju, konsekwentnie umacnia swój udział w rynku, co stawia ACP Pharma S.A. wraz z siecią aptek MEDIQ w pierwszej piątce uczestników tego rynku. Sieć aptek MEDIQ liczy obecnie blisko 200 placówek zlokalizowanych w dużych, średnich i małych miastach kraju.


W obrębie danego miasta apteki te są umiejscowione w bardzo różnorodnych lokalizacjach (ulicznej, osiedlowej, szpitalnej i w centrach handlowych), co daje istotną przewagę konkurencyjną w zakresie wiedzy o prowadzeniu apteki w różnorodnym i zmiennym otoczeniu, segmentacji asortymentu (wiedzy o produktach i ich rentowności), oddziaływaniu na Pacjentów, stosowaniem dopasowanych narzędzi marketingowych i reklamowych.

Mediq Polska Sp. z o.o. jako spółka powołana do zarządzania siecią aptek MEDIQ jest odpowiedzialna za całokształt wyników operacyjnych i ekonomicznych całej sieci, jak i jej pojedynczych placówek. Kierując się maksymą, że o sile
i znaczeniu sieci decyduje stan jej najsłabszego ogniwa, żadna z placówek działających w sieci nie jest pozostawiona samej sobie. Wiedza o operacyjnym funkcjonowaniu apteki, szereg indywidualnie przeprowadzonych przez Mediq Polska Sp. z o.o. restrukturyzacji aptek, daje silne podstawy do osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej w lokalnym otoczeniu.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Mediq Apteka

Opinie o franczyzie Mediq Apteka, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MEDIQ - Apteka
Adres ul. Domaniewska 50
  02-672 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Apteneo owoczesny projekt franczyzy Aptek, który proponujemy to związek oddanych sobie partnerów, oparty na bezpieczeństwie, efektywności...
Franczyza Apteki PRIMA (Grupa Aptek Prima) Jeżeli posiadasz własną aptekę, skorzystaj z naszego doświadczenia, zbuduj zaufanie wśród pacjentów, poprawiaj jakość pracy i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj