PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Microcash


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 291
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Microcash

Najważniejszą rzeczą przekazywaną franczyzobiorcy nie jest bynajmniej komputer czy materiały reklamowe pozwalające skutecznie promować swój punkt franczyzowy w najbliższej okolicy, ale dostęp do systemu MICROCASH® - platformy komputerowej wspierającej obsługę płatności i świadczenie usług finansowych.

Stworzony przez nas system MICROCASH® charakteryzuje się tym, że w punkcie franczyzowym klient będzie miał szansę zapoznać się z ofertą kilku banków w celu uzyskania kredytu, będzie mógł opłacić swoje domowe rachunki czy wysłać lub odebrać pieniądze z za granicy. W ten sposób oszczędzi czas i energię potrzebną na wyszukiwanie potrzebnych mu w danym momencie usług i załatwi wszystko w jednym miejscu. Dzięki szerokiej palecie usług praktycznie każdy człowiek może być potencjalnym klientem MICROCASH®, a gdy przekona się o wysokiej jakości usług, niskiej cenie i przyjaznej obsłudze z pewnością wróci po więcej.
 

Opis systemu franczyzowego

Obsługa płatności to najważniejsza usługa, oferowana przez punkty franczyzowe MICROCASH®. Usługa ta polega na umożliwieniu odbiorcom opłacania rachunków w kasie punktu franczyzowego bez wysokich opłatbankowych i bez długich kolejek na poczcie. Dzięki obsłudze płatności MICROCASH® opłaty za domowe rachunki może odbywać się szybko, a w systemie MICROCASH® prowizje ustalasz sam! Dzięki takiemu rozwiązaniu franczyzobiorca może dostosować wysokość prowizji do opłat w innych okolicznych punktach i osiągnąć przewagę konkurencyjną.

Nasz system obsługi płatności działa na zasadzie Merchand to Bank. Oznacza to, że wszystkie wpłaty klientów są realizowane przez specjalne konto bankowe należące do punktu franczyzowego za pomocą prostej i przejrzystej aplikacji internetowej dostarczanej przez MICROCASH® i zintegrowanej z system komputerowym banku. Dzięki temu pieniądze klienta trafiają bezpośrednio do odpowiednich podmiotów bez dodatkowych pośredników. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo powierzonych punktom franczyzowym pieniędzy klientów.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy zapewnić niezwykle wysoki poziom stabilnościi bezpieczeństwa systemu, a samym punktom franczyzowym zaproponować świadczenie również innych usług finansowo-ubezpieczeniowych, takich jak kredyty, ubezpieczenia, przekazy pieniężne, usługi spedycyjne i porady prawne.

Partnerem systemu obsługi płatności MICROCASH® jest grupa BRE Bank.
Na czym zarabia franczyzobiorca? Franczyzobiorca otrzymuje 100% prowizji, której wysokość w dodatku sam ustala.
 
Informacje o franczyzodawcy

CENTRALA KRAKÓW


INTAX Group Sp. z o.o.
AL. Pokoju 81
31-564 Kraków
KRS nr 0000234270
NIP: PL6751325088
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 7000 zł
Opłata wstępna: 3580 zł
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Microcash

Opinie o franczyzie Microcash, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy INTAX Group - Microcash
Adres Al. Pokoju 81
  31-564 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza eurobank Dziś eurobank może się pochwalić liczbą 169 placówek franczyzowych, które skutecznie realizują strategię Banku i docierają z...
Franczyza Dom Finansowy QS Franchising własnego biznesu i współpraca kredytowa Jesteśmy otwarci na współpracę z zakresu kredytów i pożyczek dla...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj