PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Reklamy w Windach


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Reklamy w Windach

Oferujemy naszym licencjobiorcom możliwość działania w konkretnych, pozyskanych przez naszą grupę lokalizacjach. Nasza sieć jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci reklamowych w kraju. Przewaga sieci nad podmiotami działającymi na własny rachunek polega między innymi na wzajemnej współpracy, w tym na pozyskiwaniu klientów pomiędzy partnerami oraz ułatwionemu pozyskiwaniu klientów korporacyjnych oraz kampanii ogólnopolskich sprzedawanych domom mediowym. Przynależność do reklamowej sieci innowacyjnych nośników reklamowych da Ci poczucie bezpieczeństwa, zminimalizowanie ryzyka niepowodzenia przedsięwzięca oraz wiele więcej...
 

Opis systemu franczyzowego

W kilkunastu polskich miastach, od kilku lat tworzymy miejsce reklamy dla: klientów lokalnych, placówek firm ogólnopolskich, globalnych, instytucji kultury i sportu. Z sukcesem realizujemy kampanie wizerunkowe i produktowe.

Codziennie podejmujemy się kształtowania wizerunku marek naszych klientów. Pod tym względem nasz nośnik to medium zaskakujące, którego zadaniem jest również wytworzenie pozytywnej atmosfery wokół reklamowanego produktu, czy usługi. Odpowiednie miejsce umieszczenia reklamy w budynku jest gwarancją powtórzenia kontaktu przy każdym wejściu – wyjściu do/z mieszkania, lub biura. Czas podróży to przede wszystkim czas na kontakt z reklamą. W tym wypadku nasz nośnik prezentuje ogromną siłę – wywołuje efekt zaskoczenia, w niebanalny sposób przyciąga uwagę i zakotwicza się w pamięci odbiorcy.

Cały czas zwiększamy ilość powierzchni reklamowych na terenie kraju.  Dążymy do standaryzacji naszych tablic, jako nośników o ugruntowanej pozycji, będących podstawowymi oraz pomocniczymi metodami komunikacji z polskim klientem.
 
Informacje o franczyzodawcy
Sieć reklamy w windach jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci reklamowych w kraju. Naszym partnerom oferujemy możliwość działania na konkretnych, pozyskanych przez naszą grupę lokalizacjach.

Zapewniamy materiały szkoleniowe i marketingowe. Dostarczamy nośniki reklamowe oraz rozwiązania techniczne. Współpraca z nami to gwarancja na profesjonalny i dobrze prosperujący biznes.

Zainteresowany? Aktualnie poszukujemy partnerów z miast: Sosnowiec, Puławy, Tarnobrzeg, Jaworzno, Ostrowiec Świętokrzyski, Ruda Śląska, Poznań, Warszawa
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Reklamy w Windach

Opinie o franczyzie Reklamy w Windach, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Reklama w windach
Adres ul. Armii Krajowej 105
  43-100 Tychy
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ship Center Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów...
Franczyza Eurobrand Aby zająć dobrą pozycje rynkową w branży SEO i zyskać przewagę nad konkurencją potrzeba wielu lat badań nad pozycjonowaniem, rozwijania...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj