PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza RuckZuck


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 150
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym RuckZuck

Pomysł na biznes - otwórz własny salon RuckZuck

RuckZuck to jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi marki . Firma planuje uruchomienie kolejnych salonów i poszukuje partnerów do współpracy. Obecnie w sieci funkcjonuje ponad 150 sklepów RuckZuck. Docelowo ma być ich pół tysiąca, z czego 200 w Polsce. Właścicielem każdego z nich jest osoba prywatna. To właśnie takich partnerów poszukuje obecnie sieć.

Zachęcamy do współpracy osoby, które myślą o rozwoju już prowadzonej działalności lub też chciałyby spełnić marzenie o własnej, dobrze prosperującej firmie. Polacy coraz większą wagę przywiązują do estetyki miejsc, w których przebywają, więc rynek artykułów wykończenia wnętrz dynamicznie się rozwija. Idąc w ślad za tym trendem oferujemy najbogatszy na rynku wybór podłóg i drzwi wewnętrznych Classen oraz akcesoriów wykończeniowych wysokiej klasy. To recepta na sukces inwestorów, z którymi pracujemy oraz tych, którzy rozpoczną współpracę z siecią. Chcielibyśmy, aby wszyscy mogli skorzystać z niezwykle szerokiej oferty sklepów RuckZuck.

Osoba rozpoczynająca współpracę z RuckZuck ma możliwość wyboru formatu sklepu. W małych miejscowościach uruchamiane są zazwyczaj jednostki w formacie RuckZuck Express, czyli sklepy o powierzchni 150-300 m2. Istnieje jednak również możliwość uruchomienia standardowego punktu RuckZuck. Jego optymalna powierzchnia to 300-600 m2. Partnerzy dysponujący lokalem powyżej 600 m2, znajdującym się w dużej miejscowości o znaczącym potencjale zakupowym, mogą uruchomić punkt w formule Premium.
 

Opis systemu franczyzowego

RuckZuck to jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi marki Classen. Właścicielem każdego z salonów jest osoba prywatna, i właśnie takich partnerów poszukuje obecnie sieć.

Osoba decydująca się na uruchomienie własnego salonu RuckZuck może oczekiwać wsparcia i szczegółowego instruktażu w trakcie uruchamiana sklepu, a także podczas jego dalszego funkcjonowania. RuckZuck służy doradztwem w zakresie sprzedaży produktów i marketingu, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Partner nie tylko otrzymuje wszechstronną pomoc ze strony firmy, ale również wyłączność na prowadzenie sklepu na danym terenie oraz pierwszeństwo przy tworzeniu kolejnych placówek.

Przyłączenie się do Systemu RuckZuck pozwala więc na skorzystanie ze sprawdzonego pomysłu na biznes.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza RuckZuck

Opinie o franczyzie RuckZuck, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy RuckZuck
Adres Zwonowice, ul. Wyzwolenia
  44-292 Rybnik 13
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Bajart - Artystyczne malowanie wnętrz Bajart - Artystyczne malowanie wnętrz to nowoczesny pomysł na wykończenie ścian zarówno w domach jak i lokalach. Zajmujemy się...
Franczyza Eurofirany Od 20 października 2000 roku Eurofirany rozpoczęły budowę sieci franchisingowej. Sieć marki EUROFIRANY tworzą salony własne, salony...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj