PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Szok.in


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 2
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Szok.in

Wyobraź sobie, że posiadasz coś, czego pragnie każdy człowiek. Jest to tak wyjątkowy produkt, że sprawia radość nie tylko temu, kto go kupuje, lecz również temu, kto go dostaje. O czym mowa? O pomysłach na prezent, a nawet więcej – o gotowych rozwiązaniach w Szok.in.

Z zapałem poszukujemy nowych gadżetów

Szok.in Maciej Kitajewski to marka sama w sobie. Osoby ją tworzące to totalni zapaleńcy i miłośnicy gadżetów. Jak sami twierdzą stają na rękach i z szaleńczym uśmiechem nadstawiają karku, aby zdobyć do swej oferty, coś co zaskoczy każdego. Specjaliści marki podróżują po całym świecie w poszukiwaniu doskonałości. Nie ma dla nich gadżetu, którego by nie zdobyli.
 
 

Opis systemu franczyzowego

ch poszukiwania to nie tylko przeczesywanie Internetu na wszelkie możliwe sposoby, to również wiedza poparta doświadczeniem. Co roku odwiedzają dziesiątki targów, począwszy od LifeStyle EXPO w Warszawie, poprzez HKTDC Gift & Premium w Hong Kongu, a na CeBIT w Las Vegas kończąc. Współpracują z najlepszymi w branży, będąc zawsze o krok do przodu od ogólnopolskich trendów.
 
Informacje o franczyzodawcy
Zakres towarowy
Szok.in to bardzo zróżnicowany i bogaty asortyment. W sklepach tych można znaleźć hity sprzedażowe z całego świata – brykiet ze zmielonych autentycznych 100000 pln, milion dolarów, zegarki LEDowe i binarne, fruwające ryby, e-papierosy, e-rękawiczki, markery do rys, artykuły na wieczory panieńskie i kawalerskie, na urodziny i wiele wiele innych okazji.

Wartości dodane
Otwierając punkt sprzedaży lub też „wyspę” Szok.in oprócz produktów „namacalnych” franczyzobiorca otrzymuje również dostęp do bardzo bogatego zaplecza sprzedażowego towarów wirtualnych – ebooków Wydawnictwa INTEREK.info, kart rabatowych KartaRabatowa.eu, rozwiązań innowacyjnych RaportSpecjalny.pl oraz usług kreatywnych FirmoweLogo.eu oraz ProjektyNaWczoraj.com. Agencja Kreatywna INTEREK stale rozwija kolejne możliwości zarobku z markami do niej należącymi…
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Szok.in

Opinie o franczyzie Szok.in, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Szok.in
Adres ul. Krasińskiego 95/4
  74-101 Gryfino
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Swiss Sieć butików SWISS stworzyła pierwszy w Polsce system franczyzowy dla sklepów z zegarkami. Mając prawie 70 butików w całej...
Franczyza Oliver Weber Oliver Weber jest znanym austriackim projektantem i producentem biżuterii z rodinium, srebra i stali. Produkty Oliver Weber to niepowtarzalny...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj