PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Western Chicken


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 9
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Western Chicken

Nasza firma specjalizuje się w przygotowaniu kurczaka w panierce w/g własnego przepisu. Kurczaki przez Nas podawane charakteryzują się smakiem, który konkurować może z największymi firmami tej branży. Nasza metoda marynowania mięsa pozwala na uzyskanie niesamowitej głębi smaku wynikającej nie tylko ze składu panierki ale też niezwykłego smaku mięsa.
 

Opis systemu franczyzowego

Western Chicken – kurczak w panierce.

Warunki, jakie stwarzamy naszym franczyzobiorcą należą do najkorzystniejszych w kraju, przez co rozwój naszych sieci jest błyskawiczny. Naszym założeniem jest umożliwienie otworzenia przez franczyzobiorcę restauracji, przy zaangażowaniu jak najmniejszych środków, co przekłada się na szybki zwrot inwestycji.
 
Informacje o franczyzodawcy
Od czego zacząć?

Aby przystąpić do naszej sieci, franczyzobiorca musi posiadać lokal minimum 40m, lokal może być własnością franczyzobiorcy lub można go wynająć. Wynajmując lokal, franczyzobiorca powinien zabezpieczyć się odpowiednią umową, która zapewni mu możliwość działania w lokalu przez minimum 3 lata. Przy wyborze punktu proszę pamiętać, że najlepsze powierzchnie do prowadzenia restauracji to 70-80mkw. Lokalizacje, które najlepiej sprawdzają się przy prowadzeniu restauracji to przede wszystkim: galerie handlowe, centra miast, deptaki, duże osiedla mieszkaniowe ( blokowiska). Istnieje również możliwość podpisania umowy z naszą siecią na lokale znajdujące się w małych miejscowościach powyżej 20 tys. mieszkańców, oraz w miejscowościach turystycznych. W przypadku podpisania z nami umowy franczyzowej na miejscowość turystyczną i prowadzenia tej działalności sezonowo, oplata franczyzowa pobierana jest wyłącznie za miesiące, w których lokal funkcjonuje.

Franczyzobiorca powinien być przygotowany na inwestycję minimum 30.tys zł. , jest to całkowity koszt inwestycji w lokal o powierzchni 40-50m . Koszt ten zawiera min. projekt technologiczny , remont i aranżację wnętrza lokalu , niezbędne wyposażenie kuchni . W osobnym załączniku znajduje się kalkulacja kosztów związanych z uruchomieniem lokalu wraz z kalkulacją zwrotu inwestycji.

Co trzeba zrobić, aby do nasz dołączyć?

- Znaleźć odpowiedni lokal, oraz uzgodnić telefonicznie z naszą siecią, czy lokalizacja, w której znajduje się dany lokal nie koliduje z innymi placówkami naszej sieci. Następnie franczyzobiorca powinien podpisać umowę najmu lokalu.
- Podpisujemy umowę franczyzową. Umowa franczyzowa zawierana jest na czas nieokreślony, z trzy miesięcznym terminem wypowiedzenia.
- Projektant wskazany przez naszą sieć wykonuje projekt technologiczny. Projekt jest zatwierdzony przez rzeczoznawcę i zgodny z obowiązującymi normami Sanepidu. Franczyzobiorca ma również możliwość wykonania projektu we własnym zakresie. Niektóre lokale posiadają gotowy projekt w takim przypadku nie ma konieczności wykonywania nowego projektu.
- Dysponując już gotowym projektem franczyzobiorca powinien zgłosić się do miejscowego Sanepidu w celu akceptacji projektu.
- Dysponując projektem można przystąpić do wykonania remontu lokalu. Remont może wykonać firma polecona przez naszą sieć lub można go wykonać we własnym zakresie. Aranżacja wnętrz musi zostać wykonana zgodnie z wymaganiami sieci określonymi w umowie franczyzowej. Lokale sieci Western Chicken stylistyką nawiązują do „dzikiego zachodu„.
- W trakcie wykonywania remontu do lokalu przyjeżdża całe niezbędne wyposażenie dostarczane przez naszą sieć, na sprzęt gastronomiczny udzielamy 5% rabatu oraz zapewniamy roczną gwarancję i serwis pogwarancyjny. Franczyzobiorca ma również możliwość zakupu wyposażenia poza nasza siecią. Po remoncie i wyposażeniu lokalu należy dokonać odbioru lokalu w miejscowym Sanepidzie.
- Przed otwarciem lokalu franczyzobiorca oraz jego personel przechodzą szkolenie. Wszystkie szkolenia są darmowe przez cały okres trwania umowy.
- Czas potrzebny od podpisania umowy do otwarcia lokalu to około miesiąca.


Korzyści płynące z przystąpienia do sieci.

Korzyści płynących z przystąpienia do naszej sieci jest wiele, po pierwsze będziecie Państwo działać pod znaną marką, co znacznie zwiększa obroty oraz zyski lokalu. Franczyzobiorca nie musi martwić się o zaopatrzenie lokalu, gdyż wszystkie produkty dostarczane są przez franczyzodawcę. Nasza hurtownia zaopatrzenia dostarcza tylko towary najwyższej jakości, renomowanych producentów, powtarzalność asortymentu zapewnia, że smak w  każdej z naszych restauracji jest taki sam, co procentuje zadowoleniem klientów, oraz zwiększeniem obrotów restauracji.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 40000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Western Chicken

Opinie o franczyzie Western Chicken, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Western Chicken
Adres ul. Hutnicza 7
  27-200 Starachowice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Frankie's frankie’s to miejsce dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność, zarówno na spotkania z przyjaciółmi, z...
Franczyza Bobby Burger - pierwsza polska sieć burgerowni           Bobby Burger to pierwsza w Polsce sieć gastronomiczna typu street food - nowoczesne,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj