PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: McDonald's
 
04.12.2012
11 restauracji McDonald’s przekazanych we franczyzę!
W związku z dynamicznym rozwojem sieci McDonald’s w Polsce z dniem 1 grudnia 2012 w ręce franczyzobiorców zostało przekazanych 11 lokali sieci. Aktualnie restauracje prowadzone na podstawie umowy franczyzy stanowią już 56% wszystkich obiektów w kraju!
news photo
McDonald’s, największa sieć lokali gastronomicznych w Polsce, liczy obecnie 299 restauracji. 168 z nich jest prowadzone przez 58 niezależnych przedsiębiorców na podstawie umowy franczyzy.  W dniu 1 grudnia 2012 w ręce dotychczasowych licencjobiorców przeszły restauracje McDonald’s w Warszawie, Wrocławiu, Piotrkowie Trybunalskim i Krakowie. 3 kolejne obiekty, w Rudzie Śląskiej, Poznaniu i Kutnie, zostały przekazane trójce przedsiębiorców, którzy dołączyli właśnie do elitarnego grona franczyzobiorców McDonald’s Polska.

Licencjobiorca McDonald's, to niezależny przedsiębiorca współpracujący z siecią na zasadzie umowy franczyzy. Korzysta on z szeregu korzyści, jakie daje mu współpraca z liderem rynku gastronomicznego. Franczyzobiorca prowadzi swoją własną restaurację pod marką i w ramach systemu McDonald's. Korzysta zarówno z know-how stworzonego przez korporację, jak i jej wieloletniego doświadczenia. Ogromne możliwości dają także kampanie marketingowe prowadzone na skalę ogólnokrajową. Franczyza McDonald’s to najlepszy sposób na połączenie walorów organizacji o globalnym zasięgu z elastycznością i efektywnością przedsiębiorstwa średniej wielkości działającego na lokalnym rynku.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza McDonald's
Franczyza - McDonald’s

Prowadzenie restauracji szybkiej obsługi w systemie McDonald’s.
Minimalna kwota inwestycji: 1200000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj