PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Naturhouse
 
10.05.2013
150 placówek Naturhouse w Polsce!
W 1992 roku w hiszpańskim mieście Vitoria powstało pierwsze specjalistyczne Centrum Dietetyczne Naturhouse na świecie. Placówka, jedyna w swoim rodzaju, od początku budowała zaufanie najbardziej wymagających klientów, walczących z nadwagą.
news photo
Przez kolejne lata sieć specjalistycznych Centrów Dietetycznych zwiększyła swój zasięg o kolejne 40 krajów, osiągając w roku 2013 liczbę 2000 punktów i przyjmując tytuł bezkonkurencyjnego, światowego lidera w dziedzinie żywienia i dietetyki. W Polsce Naturhouse istnieje od 2006 roku. Pierwsze Centrum powstało w Gdyni. Aktualnie na terenie Polski prężnie działa aż 150 profesjonalnych placówek pod markowym szyldem.

W naszych punktach pracują specjaliści  do spraw żywienia. Są to ludzie z pasją, traktujący swoją pracę jak prawdziwą misję. Każdy pojedynczy sukces to ich osobista wygrana i tylko takie podejście w połączeniu z doświadczeniem jest od zawsze wizytówką Naturhouse. Jako specjaliści w reedukacji żywieniowej, stwarzają najbardziej optymalne, spersonalizowane warunki do utrzymania prawidłowej wagi ciała, ale także do spełnienia marzeń o idealnej sylwetce.

Naturhouse nie narzuca sztampowych rozwiązań. Kluczem do sukcesu jest wypracowany przez lata system, oparty na dokładnej analizie antropometrycznej osoby walczącej z nadwagą, indywidualnym programie i systematyczności. Cotygodniowe wizyty u specjalisty pozwalają na monitorowanie procesu odchudzania, sygnalizowanie wszelkich spostrzeżeń Klienta a także na szczerą rozmowę będącą często niezbędnym bodźcem do dalszego działania i wytrwania do końca kuracji. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, czuje się otoczony fachową opieką, a co najważniejsze – na bieżąco widzi wymierne efekty.

Otwórz swoje własne Centrum Dietetyczne Naturhouse

Praca pod szyldem międzynarodowej marki, o tak wypracowanej i ugruntowanej pozycji na rynku, to recepta na sukces. O jej wiarygodności świadczy między innymi uzyskanie pierwszego miejsca w krajowym rankingu firm franczyzowych w branży APTEKI/ Artykuły zdrowotne, zbadanych przez Dziennik Gazetę Prawną. Uzyskanie największej liczby punktów, spośród 151 sieci franczyzowych, pozwala nam śmiało stwierdzić, że bycie franczyzobiorcą Naturhouse to idealny pomysł na biznes.

Nie musisz być dietetykiem, aby otworzyć swój punkt. Możesz prowadzić centrum dietetyczne biznesowo i zatrudnić ekspertów. Specjalistyczne szkolenia przed rozpoczęciem działalności oraz w trakcie jej  trwania, pomogą zacząć i prowadzić biznes wedle ujednoliconych, korporacyjnych wytycznych wskazujących najlepszy kierunek. Każdy franczyzobiorca zyskuje wyłączność na działanie w wyznaczonej strefie, wysoką rentowność i szybkie odzyskanie wkładu finansowego.

Naturhouse posiada bardzo elastyczne rozwiązania. Nie pozostawia franczyzobiorców samych sobie, ale w ramach zarządzania placówką, działań marketingowych czy zatrudniania wykwalifikowanego personelu służy pomocą kierownik regionalny Naturhouse.

Profity dla franczyzobiorców:

- bardzo wysoka, niespotykana w innych branżach marża
- strefa wyłączności geograficznej
- stosunkowo niewielki koszt inwestycji
- współpraca z marką o zasięgu międzynarodowym
- możliwość prowadzenia własnej firmy korzystając z naszego know-how
- działanie w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się branży
- Przyłącz się i buduj z nami społeczność Naturhouse!

 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Naturhouse
Franczyza - Naturhouse

W placówkach Naturhouse zajmujemy się sporządzaniem indywidualnych dla każdego klienta planów dietetycznych, mających na celu zwalczanie nadwagi oraz zaszczepienie nawyku odpowiedniego odżywiania się. W każdym ze sklepów należących do sieci można skorzystać z bezpłatnych porad...
Minimalna kwota inwestycji: 65000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj