PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: CUK Ubezpieczenia
 
02.03.2015
2015 rok pod znakiem franczyzy w ubezpieczeniach
Za nami kolejne coroczne spotkanie partnerów franczyzowych CUK Ubezpieczenia. Podczas konferencji, która w tym roku odbyła się w Osadzie Karbówko pod Toruniem został podsumowany ubiegły rok oraz przedstawione plany na kolejne 12 miesięcy. Firma zamknęła rok ze zdecydowanym sukcesem i śmiałymi planami na 2015.
news photo
Multiagencja CUK Ubezpieczenia to obecnie sieć ponad 170 placówek. W 2014 roku toruńska firma otworzyła 6 nowych placówek własnych w największych miastach Polski oraz 59 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Dzięki tak szybkiej ekspansji, czyni to ją liderem na polskim rynku ubezpieczeń i  poważnym graczem w zakresie franczyzy. Na 2015 rok zaplanowane jest otworzenie kolejnych 70 placówek, a tym samy dotarcie do mieszkańców wszystkich powiatów w Polsce i co za tym idzie, naturalne zwiększenie udziału w rynku.

Prezes Zarządu spółki, Jacek Byliński podsumował ubiegły rok, jako niezwykle udany. Mimo, że rynek ubezpieczeń w zeszłym roku był w trudnej sytuacji, bo jak wynika z danych przedstawionych przez Komisję Nadzoru Finansowego, składka zebrana wśród klientów spadła, to nasza firma odnotowała bardzo dynamiczny rozwój, pozyskaliśmy bardzo wielu partnerów franczyzowych, a także otworzyliśmy kilka placówek własnych.

Co mocno charakteryzuje multiagencyjny biznes CUK to fakt, że swoją działalność Partnerzy prowadzą nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale również w niewielkich miejscowościach, liczących przynajmniej 5 tys. mieszkańców. Multiagencja CUK sprzedaje ubezpieczenia 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych w blisko 200 placówkach zlokalizowanych w 144 miastach.

Rynek ubezpieczeń w Polsce jest rynkiem stabilnym, który cały czas zapewnia możliwość rozwoju, zwłaszcza multiagencjom. Średnie i mniejsze miejscowości to nadal niedoceniany biznesowo obszar, który daje ogromne możliwości na rozwój własnej działalności  – dodaje Monika Grabowska, Dyrektor Rozwoju Sieci Zewnętrznej. Kilka nowych otwarć placówek partnerskich każdego miesiąca pozwala nam stwierdzić, że multiagencje stały się po prostu atrakcyjnym pomysłem na biznes w małych miejscowościach.Rynek ubezpieczeń w Polsce jest rynkiem stabilnym, który cały czas zapewnia możliwości rozwoju, zwłaszcza franczyzobiorcom. W 2014 roku partnerzy CUK nie poprzestawali na jednej placówce. Największym sukcesem partnerów CUK jest to, że niektórzy z nich otworzyli w ubiegłym roku kolejne swoje placówki.

W 2015 roku uruchamiamy kolejne narzędzia usprawniające pracę partnerów, żeby mogli skupić się na tym co robią najlepiej, czyli na sprzedaży ubezpieczeń - dodaje Grzegorz Wróblewski, Dyrektor ds. Marketingu. Stawiamy na szerokie wsparcie naszych franczyzobiorców w zakresie doskonalenia technik sprzedaży, działań marketingowych oraz obecność w mediach i Internecie.

Podczas tegorocznego spotkania sieci franczyzowej CUK Ubezpieczenia nie obyło się bez podziękowań i wyróżnień dla właścicieli najaktywniejszych placówek partnerskich, którzy zostali nagrodzeni w ośmiu kategoriach. Nowością były 2  kategorie: „Debiut roku 2014” oraz „Sukces roku 2014 – powołanie kolejnej placówki CUK”, które są dowodem na to, że własny biznes z CUK po prostu się opłaca.

Coroczne spotkanie z siecią naszych franczyzowbiorców służy nie tylko podsumowaniu rocznych wyników, nie tylko omówieniu planów na kolejne lata, ale służy szczerej rozmowie na temat obszarów, nad którymi chcielibyśmy wspólnie pracować, aby tę współpracę cały czas polepszać - zapewnia Monika Grabowska.


 
 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza CUK Ubezpieczenia
Franczyza - CUK Ubezpieczenia

Jesteśmy doświadczoną multiagencją tworzącą sieć placówek firmowych i partnerskich. Współpracujemy z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza sieć została założona w 2001 roku. Pierwszy oddział powstał w Toruniu, obecnie znajduje się tam centrala firmy. Dziś CUK Ubezpieczenia to...
Minimalna kwota inwestycji: 10.000-15.000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj