PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Małpka Express
 
07.08.2014
300 sklepów Małpka Express
Spółka Małpka S.A., należąca do Grupy Handlowej Czerwona Torebka kontynuuje dynamiczny rozwój sklepów Małpka Express. 28 lipca przy ul. Kraszewskiego 3 w Poznaniu został otwarty 300 sklep należący do ogólnopolskiej sieci.
news photo
W ostatnim kwartale Małpka Express zdecydowanie przyspieszyła ekspansję otwierając blisko 20 – 30 placówek miesięcznie. Obecnie najwięcej sklepów działa w województwie śląskim (63), zachodniopomorskim (43), wielkopolskim (40) oraz dolnośląskim (33), z czego większość funkcjonuje w największych miastach województw: Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu.

Dzięki szybkiej ekspansji i otwarciu 300 sklepów, Małpka Express staje się rozpoznawalna w całej Polsce – mówi Maciej Szturemski, Prezes Zarządu Małpka S.A. – W najbliższych miesiącach planujemy podtrzymać wysokie tempo rozwoju. Do końca grudnia uruchomimy ponad sto kolejnych sklepów na terenie całego kraju. Dzięki temu potwierdzimy naszą silną pozycję w czołówce rynku convenience – dodaje Szturemski.

Sieć Małpka Express opiera się na zasadach systemu partnerskiego. Partnerami Prowadzącymi Sklep mogą zostać osoby, które prowadzą własny sklep i chcą dołączyć do sieci, jak Ci, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu. Nawiązanie współpracy z siecią nie wymaga wkładu własnego. System Partnerski odgrywa dużą rolę w rozwoju naszej sieci. Oferujemy atrakcyjny system rozliczeń i gwarantowane wynagrodzenie. Dzięki temu wielu handlowców decyduje się nawiązać z nami współpracę. Ci, którzy posiadają już własne sklepy mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie w formie czynszu za wynajem powierzchni – informuje Szturemski.

Małpka Express rozwija swoją sieć nie tylko terytorialnie, ale też poprzez testowanie i wprowadzanie nowego asortymentu. Sieć rozwija synergię z najstarszym sklepem internetowym Merlin.pl. W ramach współpracy, w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów. Obecnie tego rodzaju punkty są dostępne w ponad 100 sklepach Małpka Express, m.in. w województwie śląskim, wielkopolskim, łódzkim i mazowieckim.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Małpka Express
Franczyza - Małpka Express

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów małego i średniego formatu, która zadebiutowała na rynku w marcu 2012 r. Jej operatorem jest spółka
Małpka S.A. z siedzibą w Poznaniu.
 
Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy,...
Minimalna kwota inwestycji: 0 zł zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj