PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Małpka Express
 
04.11.2014
350 Małpek Express
Ogólnopolska sieć sklepów Małpka Express liczy już 350 placówek. Do końca roku, operator sieci - spółka Małpka S.A. planuje zarządzać około 400 sklepami na terenie całego kraju.
news photo
W ciągu ostatnich trzech miesięcy powstało ok. 50 nowych sklepów Małpka Express. Najwięcej z nich otwarto w województwie śląskim, m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Zabrzu, Brennej i Tarnowskich Górach oraz zachodniopomorskim i mazowieckim, gdzie sieć otworzyła po siedem placówek, z czego po cztery w stolicach województw – Szczecinie i Warszawie.

Staramy się konsekwentnie rozwijać sieć Małpka Express na terenie całego kraju – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. – W najbliższym czasie zamierzamy skupi się głównie na otwieraniu placówek w lokalizacjach high street’owych. Interesują nas tylko najlepsze lokalizacje – w ścisłych centrach miast i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych – podkreśla.

Małpka Express rozwija sieć nie tylko terytorialnie, ale również pod kątem oferty. W ramach synergii ze sklepem internetowym Merlin.pl w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów.

Ponadto, spółka Małpka S.A. rozwija katalog usług dostępnych w sklepach. Najmocniejszym punktem naszej oferty jest Strefa Małpka Cafe, w której klienci mogą napić się gorącej kawy lub herbaty oraz zjeść ciepły posiłek na miejscu. Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty gastronomicznej sieci. Testujemy wprowadzenie sałatek i jogurtów dostępnych na miejscu. Stopniowo wprowadzamy też ofertę świeżych kanapek – dodaje Przemysław Mroczek.


***

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów rozwijana na zasadach Systemu Partnerskiego. Partnerami Prowadzącymi Sklep mogą zostać osoby, które prowadzą własny sklep i chcą dołączyć do sieci, jak również Ci, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu. Nawiązanie współpracy z nie wymaga wkładu własnego.

Sieć oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów, aby były zawsze świeże i odpowiadały lokalnym upodobaniom mieszkańców.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Małpka Express
Franczyza - Małpka Express

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów małego i średniego formatu, która zadebiutowała na rynku w marcu 2012 r. Jej operatorem jest spółka
Małpka S.A. z siedzibą w Poznaniu.
 
Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy,...
Minimalna kwota inwestycji: 0 zł zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj