PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Butik I Like!
 
30.09.2014
Butik w całkiem nowej odsłonie oraz kolejne zmiany w Warszawie Wileńskiej
Pierwszy w Polsce salon marki Butik, zrealizowany według nowego konceptu, otworzył się w Warszawie Wileńskiej. Inspiracją dla odmienionego oblicza lokalu były trendy panujące w Japonii. W ostatnim czasie zmiany zaszły również w lokalach Kakadu, 5aSec i Grycan.
news photo
Projektując nowe oblicze salonu Butik, marka postawiła na przestronność wnętrza. Duże wejścia do sklepu i wszechobecne lustra, również na suficie, dają wrażenie szerokiej przestrzeni. Przy urządzaniu lokalu wykorzystano metal, szkło oraz białe drewno, a nowoczesne wyposażenie harmonizuje z delikatnymi pastelami na ścianach. Ozdobne szafki z szufladami tworzą zaś klimat dziewczęcego pokoju, w którym można poczuć się jak w domu. Oferta sklepu dedykowana jest kobietom stawiającym na modny i elegancki wygląd.

– Nasze klientki coraz częściej robią zakupy w modnych galeriach – mówi Agnieszka Janisz, kierownik działu Visual Merchandising Trend & Fashion Group, właściciela marki Butik. – Naszym zdaniem koncept w centrum handlowym powinien odróżniać się od miejskiego sklepu. Dlatego zdecydowaliśmy na rewolucję w wyglądzie naszych salonów – wyjaśnia.

Butik w Warszawie Wileńskiej jest na razie pierwszym lokalem, w którym wprowadzono nowy shop concept. Otwarcie miało miejsce w połowie sierpnia.

To nie jedyne zmiany w ofercie centrum handlowego. Wyremontowane i odmienione zostały ostatnio: sklep zoologiczny Kakadu oraz pralnia 5aSec, a na poziomie 2 otwarto drugą już w Warszawie Wileńskiej kawiarnię Grycan. Za to na parterze, od strony ul. Targowej, powstało stoisko Prezent Marzeń, w którym można kupić vouchery podarunkowe na usługi lub wydarzenia. Wkrótce planowane jest także otwarcie sklepu z torebkami Słoń Torbalski.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Butik I Like!
Franczyza - Butik I Like!

O FIRMIE BUTIK I LIKE!

Grupa Trend & Fashion Group jest właścicielem sieci sklepów Butik I Like! Nieprzerwanie od 2001 roku działamy na rynku polskim, z sukcesem nawiązując współpracę z kolejnymi Franczyzobiorcami. Oferujemy odzież, obuwie i akcesoria dla...
Minimalna kwota inwestycji: 900 zł netto/m2 jako minimalny koszt inwestycji związany z aranżacją sklepu + koszt inwestycji związany z przystosowaniem lokalu i projektów budowlanych zł
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj