PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Wydarzenia:
 
28.05.2014
CEE Trade Fair For Retail Investment, 28-29.05.2014
Z myślą o sieciach handlowych, w tym najemcach międzynarodowych planujących ekspansję na rynki państw CEE, na Targach ReDI (28-29 maja) zorganizowane zostanie kompleksowe Centrum Franczyzy. Dla najemców będzie to jeden z kluczowych atutów Targów oraz możliwość nawiązania współpracy z partnerami z Polski, Ukrainy, Węgier, Słowacji i Rumunii.
news photo
Centrum Franczyzy PRCH na Targach ReDI to ponad 250m2 powierzchni dedykowanej pod centrum informacji, edukacji, wymiany wiedzy i doświadczeń, consultingu dla sieci handlowych planujących ekspansję na nowe rynki. Centrum zostało stworzone z myślą o firmach i osobach poszukujących wiedzy i kontaktów biznesowych.

Jak zdradza Anna Szmeja-Kroplewska, dyrektor generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych, organizatora Targów ReDI:
„Sieci handlowe rozwijają się w oparciu o różnorodne modele franczyzowe. Naszym zadaniem na Targach ReDI jest stworzenie nie tylko płaszczyzny wymiany informacji, ale także platformy wparcia międzynarodowych sieci handlowych, dotychczas nieobecnych w Polsce i krajach regionu CEE, rozważających ekspansję na zasadach franczyzy.”

Na terenie Centrum Franczyzy na Targach ReDI przedstawiciele sieci handlowych spotkają przedstawicieli Polskiej Organizacji Franczyzy zrzeszających franczyzodawców z Polski, Ukrainy, Węgier, Słowacji i Rumunii, doradców prawnych i podatkowych oraz przedstawicieli firm rekrutacyjnych i zarządzających kadrami. Istotnym wsparciem będzie obecność Instytutu Marki, który kompleksowo obsługuje ekspansje do Polski i poza granice kraju.

„PRCH stworzyła propozycję współpracy dla firm, które mają wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie doradztwa dla sieci handlowych. Firmy te, w naszej ocenie, w realny sposób mogą wspierać przedstawicieli ponad 400 sieci handlowych obecnych na targach ReDI, w budowaniu i realizacji stabilnej strategii ekspansji przyczyniając się tym samym do ich rozwoju.” – kończy Szmeja-Kroplewska.

Targi ReDI to europejskie miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, inwestorów oraz sieci handlowych z regionu CEE. W ramach wydarzenia znajdzie się także Centrum Franczyzy oraz centrum konferencyjne, podczas którego poruszone i dyskutowane zostaną kluczowe dla branży  tematy. Targi ReDI to także  miejsce prezentacji projektów centrów handlowych z Polski oraz regionu CEE, centrum wsparcia ekspansji sieci handlowych, zainteresowanych inwestycjami w Polsce oraz w krajach ościennych (Ukraina, Rosja, Czechy, Turcja, Rumunia i Węgry). W ramach targów zostaną także zaprezentowane najnowsze usługi i technologii dla branży retail.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydenci Miast: Gdańska, Gdyni, Poznania, Olsztyna, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Białegostoku oraz Łodzi.

więcej na: www.redi.org.pl

 
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj