PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: CUK Ubezpieczenia
 
18.03.2017
CUK Ubezpieczenia świętuje 10-lecie sieci franczyzowej
4 marca 2017 roku CUK Ubezpieczenia podsumowało kolejny rok działalności sieci franczyzowej. Zarząd firmy co roku spotyka się z franczyzobiorcami, tym razem powodów do świętowania było więcej niż zwykle. W 2017 roku mija 10 lat od otwarcia pierwszej placówki franczyzowej CUK Ubezpieczenia, co zostało uświetnione podczas filmowej “Gali Złotych Rombów”. Obecnie w ramach CUK działa już ponad 170 placówek franczyzowych.
news photo
CUK Ubezpieczenia w 2007 roku jako pierwszy w branży ubezpieczeniowej wprowadził franczyzowy model sprzedaży ubezpieczeń. Był to milowy krok w rozwoju całej multiagencji. Od 2007 roku sieć franczyzowa rozrosła się i rozwinęła. Obecnie marka oferuje franczyzobiorcom przejrzyste zasady współpracy, niewielki wkład własny, nowoczesne rozwiązania IT, wsparcie merytoryczne, szkolenia, programy motywacyjne i premiowe oraz konkursy.

– Jesteśmy dumni z każdej nowo otwartej placówki franczyzowej i każdego nowo pozyskanego partnera franczyzowego. Sieć franczyzowa z roku na rok rozrasta się coraz bardziej. A CUK Ubezpieczenia, pomimo licznych prób naśladowania, niezmiennie pozostaje liderem franczyzy ubezpieczeniowej w Polsce. Obecnie, niemal w każdym regionie Polski, klient może poznać kompleksową ofertę ubezpieczenia w naszych placówkach. Naszą ambicją i celem jest wypełnienie placówkami kolejnych obszarów. Z naszymi partnerami franczyzowymi łączy nas nie tylko biznes, ale również zamiłowanie do dobrej zabawy. Cieszymy się, że w tym roku w tak licznym gronie i wyjątkowej filmowej konwencji mogliśmy wspólnie uczcić 10 lat istnienia sieci franczyzowej CUK – mówi Monika Grabowska dyrektor rozwoju sieci zewnętrznej CUK Ubezpieczenia.

Nie bez wpływu na dzisiejszą pozycję lidera wśród multiagencji ubezpieczeniowych pozostało również uruchomienie pierwszej w Polsce porównywarki cen ubezpieczeń online. Członkowie zarządu CUK Ubezpieczenia podkreślają, jak ważne w funkcjonowaniu firmy jest rozwijanie franczyzowego modelu biznesowego.

– Pierwsze biuro franczyzowe założyliśmy w 2007 roku w Koninie. Obecnie naszą sieć tworzy ponad 230 oddziałów, w tym 170 placówek franczyzowych. Jeżeli ktoś myśli o biznesie w ubezpieczeniach, to uważam że nie ma lepszego miejsca jak dołączenie do naszej sieci sprzedaży. Mamy wszystko, co ułatwia pracę naszym franczyzobiorcom: znaną i rozpoznawalną markę, kampanie reklamowe, systemy sprzedażowe, pełną ofertę i ogromne doświadczenie – mówił Jacek Byliński prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

Jubileuszowe spotkanie nie mogło obyć się bez zaprezentowania wizji rozwoju firmy na najbliższe lata. – Stawiamy na rozbudowę wielokanałowej sieci sprzedaży oraz zwiększenie naszej dostępności dla klienta. Rozwijamy różne formy zakupu ubezpieczeń: sprzedaż bezpośrednią w placówkach, przez Contact Center, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych lub przez kalkulator online. Wcielamy w życie naszą misję i kreujemy przyjazny dla klienta świat ubezpieczeń – zapowiedział Jacek Byliński.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza CUK Ubezpieczenia
Franczyza - CUK Ubezpieczenia

Jesteśmy doświadczoną multiagencją tworzącą sieć placówek firmowych i partnerskich. Współpracujemy z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza sieć została założona w 2001 roku. Pierwszy oddział powstał w Toruniu, obecnie znajduje się tam centrala firmy. Dziś CUK Ubezpieczenia to...
Minimalna kwota inwestycji: 10.000-15.000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj