PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności:
 
13.03.2020
Druga edycja targów Franczyza Expo za nami
Wysoka frekwencja, wystawy z ponad 12 branż, fascynująca konferencja edukacyjna, networking pod okiem Grzegorza Turniaka, business matching w aplikacji mobilnej i ogłoszenie wyników konkursu Franchising Awards. To wszystko odbyło się w sobotę 7 marca 2020, pod dachem PGE Narodowego. Organizatorem targów jest firma IC Events.
news photo
Dziękujemy sponsorom targów, szczególnie złotemu sponsorowi Xtreme Fitness Gyms, srebrnym sponsorom RE/MAX Polska oraz Naturhouse, partnerowi generalnemu ARSS oraz Krajowej Izbie Gospodarczej za objęcie targów patronatem honorowym. Dziękujemy również patronom medialnym za wsparcie oraz udział w wydarzeniu.

To było intensywne 7h. Przez ten czas odwiedzający mieli szansę porozmawiać z przedstawicielami polskich jak i zagranicznych sieci franczyzowych oraz poznać kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.  Uzupełnieniem strefy wystawienniczej była konferencja edukacyjna.  Była to doskonała okazja do wysłuchania prelekcji specjalistów oraz wiodących firm oferujących modele franczyzowe.

Pomoc przy zawieraniu nowych relacji oraz docieraniu do konkretnych partnerów biznesowych zapewniał Grzegorz Turniak wspólnie ze swoją grupą networkerów. Zwieńczeniem wydarzenia było ogłoszenie wyników konkursu Franchising Awards. W tym prestiżowym konkursie dla franczyzodawców i sieci franczyzowych, uczestnicy oddawali głosy przez stronę internetową i oceniali oferty sieci,  w trzech kategoriach. Decydujący głos miała oczywiście kapituła konkursu. W kategorii Franczyza Roku wygrała firma RE/MAX Polska, w kategorii Innowacja Roku Xtreme Fitness Gyms, a statuetkę za Debiut Roku odebrała firma Studio Synergy.

Relacja z targów od partnera targów, firmy MediaArt jest dostępna na stronie https://franczyzaexpo.pl/relacja-2020/
Zobacz także
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj