PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Fabryka Pizzy sp z o.o.
 
22.10.2015
Fabryka Pizzy otworzyła nowy lokal w Krakowie
20 października franczyzowa sieć Fabryka Pizzy otworzyła kolejną restaurację w Krakowie, tym razem przy ulicy Lubostroń 22 G, w dzielnicy Ruczaj na Osiedlu Europejskim.
news photo
Lokal przy ulicy Lubostroń to już piąta w Krakowie i jedenasta w Polsce restauracja Fabryki Pizzy. Po 15 latach istnienia, marka przechodzi zmiany aranżacyjne wystroju wnętrz - restauracja została urządzona według nowej koncepcji, jaką firma planuje wprowadzić w całej sieci. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 86 m kwadratowych, a na klientów czekają w sumie 24 miejsca. W najbliższym czasie planowane jest również uruchomienie dowozów posiłków.

W menu restauracji znajdują się dania kuchni włoskiej, takie jak markowe pizze i makarony (również razowe), gnocchi, risotto, przystawki, zupy, sałatki, desery, oraz kultowe już bombery. Szczegółowe menu dostępne jest na stronie: http://www.fabrykapizzy.pl/lubostron

Restauracja otwarta jest codziennie, w godzinach od 11.00-22.00.

Pierwsza restauracja Fabryka Pizzy powstała w Krakowie w 2000 roku przy obecnym Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, kolejne na krakowskim Kazimierzu i w samym centrum tuż przy Rynku Głównym. W ciągu kilku lat Fabryka Pizzy przerodziła się w ogólnopolską sieć restauracji włoskich działającą w formacie franczyzowym. Całość inwestycji w restaurację pod szyldem Fabryki Pizzy zamyka się w kwocie ok 300 tys. zł. Jednorazowa opłata licencyjna wynosi 15 tys. zł, a stała opłata miesięczna 2 tys. zł oraz 2% od obrotu, również w skali miesiąca.
 
 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Fabryka Pizzy sp z o.o.
Franczyza - Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Od początku swego istnienia stawiamy sobie za cel stworzenie miejsca, z którego klienci nie będą chcieli wyjść. Stylowe wnętrza i profesjonalna obsługa to standardy które cechują nasze lokale. Jednak najważniejsze dla nas to pyszne jedzenie stworzone z...
Minimalna kwota inwestycji: 350 000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj