PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Wydarzenia:
 
23.05.2013
Forum Franczyzy - Międzynarodowe Targi Systemów Sieciowych
Kolejna edycja Targów Forum Franczyzy 23-25 Maj 2013! Liderzy rynku sieciowego w Polsce w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą ekspertów z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych równa się sukces! Premierowe Targi Forum Franczyzy odbyły się w dniach od 10 do 12 maja. Informacja o targach przyciągnęła wielu chętnych franczyzobiorców jak i franczyzodawców. Zadowoleni wystawcy już dziś zapowiedzieli swój udział w kolejnej edycji targów za rok!
news photo
Pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy – można powiedzieć, że tyczy się to każdej dziedziny życia. Mając jednak dobre zaplecze pierwszy krok staje się łatwiejszy. Wiedza i doświadczenie ekspertów w połączeniu z gigantem targowym spowodowały, że Targi Forum Fraczyzy odniosły niebanalny sukces. Nie tylko zwiedzający byli zadowoleni, że na rynku pojawiło się forum w nowej odsłonie, ale przede wszystkim wystawcy, gdyż odbywające się w Poznaniu targi umożliwiły im kontakt z nowymi potencjalnymi kandydatami – lokalizacja miasta jest bardzo wygodna jeśli chodzi o dojazd z różnych stron Polski.

Na premierowej edycji Targów Forum Franczyzy swój pomysł na biznes zaprezentowały 34 firmy, które z sukcesem funkcjonują na rynku polskim oraz zagranicznym. Wystawcy przedstawili swoje sprawdzone systemy sieciowe, wyjaśniali warunki umowy jaką zawierają ze swoimi franczyzobiorcami oraz prezentowali pakiet franczyzowy obejmujący szereg uprawnień i obowiązków nakładanych na nowych partnerów w sieci. Sytuacja na rynku sieciowym, który w Polsce ciągle się rozwija, pokazuje, że warto przystąpić do takiego systemu i czerpać z doświadczeń swojego franczyzodawcy. Zainteresowani mieli możliwość porównania ofert i wyboru firm z wielu branż, między innymi: gastronomicznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej i innych. Dla wystawiających się firm bardzo ważny był fakt, że targi odwiedzają ludzie, którzy realnie są zainteresowani franczyzą – nie jest ważna ilość zwiedzających, ale ich jakość! Konstruktywne rozmowy są ważniejsze, bo mogą skutkować podpisaniem umowy franczyzowej, a każdy z wystawców przeprowadził przynajmniej kilkanaście takich rozmów.

Poza szeroką ofertą wystawiających się przedsiębiorstw organizatorzy przygotowali także szereg konferencji, które dostarczyły przyszłym franczyzobiorcom wielu cennych informacji na temat tego jak umiejętnie wykorzystać szansę na prowadzenie własnego biznesu.

Nie od dziś wiadomo jak istotna jest wiedza na temat czym jest franczyza i co oznacza współpraca pod szyldem jednej marki. Tematy konferencji były tak skonstruowane, by biorący w nich udział zarówno kandydaci na franczyzobiorców, jak i franczyzodawcy mogli skorzystać i dowiedzieć się jak najwięcej potrzebnych informacji. Druga część konferencji poświęcona była samej idei budowania systemów sieciowych oraz ich wdrażania.

Ogromne zainteresowanie Targami Forum Franczyzy pokazuje, że coraz więcej firm decyduje się na rozwój poprzez franczyzę, ale także ludzie myślący o własnym biznesie szukają rozwiązań we franczyzie. Targi odwiedziło blisko 1000 potencjalnych franczyzobiorców, którzy chcą zainwestować w sprawdzony biznes.

Z każdą kolejną edycją targów będzie się powiększać portfolio wystawców, dzięki czemu potencjalni kandydaci będą mogli poznać systemy sieciowe z różnych branż i w ten sposób dokonać właściwego wyboru dla siebie.
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj