PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Wydarzenia:
 
14.03.2013
Franczyza MoneyCon Warszawa
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji konferencji Franczyza MoneyCon 2013. Franczyza MoneyCon - spotkanie to ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu franczyzodawców wraz z osobami, które szukają pomysłu na własny biznes. Do udziału zapraszamy też firmy, które świadczą usługi doradcze, konsultingowe i finansowe.
news photo
Firma SW Konferencje działa na rynku już 15 lat. Uczestnikom swoich Konferencji staramy się dostarczać usługi najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku i poszerzając zakres oferowanych usług nasza Firma rozpoczęła organizację wydarzeń obejmujących szeroko pojętą tematykę finansową.

Pragniemy zaprosić  wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy na Konferencję, która odbędzie się 14 marca w Hotelu Novotel w Warszawie. W jej trakcie zostaną omówione zagadnienia dotyczące franczyzy, plusy i minusy takiego rozwiązania oraz krajowe regulacje prawne wpływające na jej funkcjonowanie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli wyjątkową szansę rozmowy z grupą franczyzodawców, będą mogli zadać im nurtujące ich pytania, rozstrzygnąć problematyczne kwestie i poznać więcej szczegółów dotyczących współpracy z daną firmą.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, naszym uczestnikom zapewniamy wszelkie materiały konferencyjne. Rejestracji można dokonać poprzez formularz online na stronie internetowej wydarzenia - http://moneycon.pl/franczyza_warszawa/2013. W razie pytań, proszę o korzystanie z adresów i telefonów znajdujących się w zakładce Kontakt.

 
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj