PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: PAWO
 
25.09.2014
Franczyza PAWO w Poznaniu
W Poznaniu ruszył dwudziesty szósty sklep PAWO. Jest to również szósta placówka franczyzowa tej marki.
news photo
Pabianicka spółka Pawo, rozwijająca sieć sklepów z elegancką odzieżą męską uruchomiła w poznańskim centrum handlowym King Cross Marcelin 26. salon sprzedaży, który jest jednocześnie szóstym sklepem prowadzonym na zasadach franczyzy. Nowymi franczyzobiorcami  Pawo zostali wspólnicy prowadzący wcześniej dwa sklepy odzieżowe pod własną marką. Jeden z tych salonów działa teraz pod marką Pawo. Wspólnicy nie wykluczają włączenia do sieci również drugiego sklepu.

Pawo otwiera swoje sklepy w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia salonu Pawo to 80 m2. Koszt inwestycji w sklep Pawo wynosi ok. 200 tys. zł. Pawo nie pobiera opłat za przystąpienie do sieci, ani za funkcjonowanie w niej. Franczyzobiorca płaci jednak kaucję w wysokości 80 tys. zł, która jest zwracana w wypadku rozwiązania umowy. Przez okres trwania umowy Pawo płaci od tej kwoty odsetki, co stanowi dodatkowe wynagrodzenie franczyzobiorcy. Pabianicki producent stosuje też rozwiązania sprawdzone w branży odzieżowej, jak to, że centrala pozostaje właścicielem towaru oraz nim zarządza. Dzięki temu franczyzobiorcy nie mają problemów z końcówkami kolekcji i mogą częściej wprowadzać nowości.
 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza PAWO
Franczyza - Pawo

Nasz koncept prowdzenia biznesu wynika bezpośrednio z naszego motta: "Twój wizerunek - nasza pasja". Poega on na tym, że koncentrujemy się na Kliencie - bo to Klient nam płaci, koncentrujemy się na ludziach - bo to oni obsługują naszych Klientów.
Jako cel postawiliśmy...
Minimalna kwota inwestycji: 1500,- zł / metr kwadratowy salonu zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj