PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: PÓŁNOC Nieruchomości
 
20.03.2013
Imponujący początek roku w sieci PÓŁNOC Nieruchomości
Ogólnopolska sieć biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami PÓŁNOC Nieruchomości w imponującym stylu rozpoczęła rok 2013. Wszystkie oddziały sieci w pierwszym miesiącu bieżącego roku łącznie obsłużyły transakcje o wartości blisko 16 mln złotych, notując jednocześnie rekordową wartość przychodów tytułem prowizji za pośrednictwo.
news photo
– Styczeń był rzeczywiście bardzo udanym miesiącem zarówno dla naszej placówki własnej zlokalizowanej w Krakowie, jak i wszystkich franczyzobiorców sieci, prowadzących swoje biura pod nasza marką – mówi Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci PÓŁNOC Nieruchomości. – Warto dodać, że tak dobre wyniki sieci nie są dziełem przypadku, zwłaszcza w okresie spowolnienia gospodarczego. Są one efektem coraz lepszego postrzegania marki PÓŁNOC Nieruchomości przez naszych klientów, co z kolei jest pochodną ciężkiej pracy, którą wkładamy w utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Dla naszych klientów liczy się przede wszystkim profesjonalizm obsługującego ich specjalisty i skuteczność biura, stąd tak duży nacisk kładziemy na jakość cyklicznych szkoleń dla agentów i pośredników pracujących w naszej sieci – wyjaśnia Pelowski.

Ciągłe doskonalenie kadry zatrudnionej w biurach sieci jest działaniem priorytetowym dla władz zarządzającej siecią spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A., nie tylko z uwagi na dużą konkurencję na rynku pośrednictwa nieruchomości. Dbanie o pełną satysfakcje klienta z poziomu zrealizowanej usługi procentuje wieloma poleceniami i pozytywnymi referencjami,  które są skuteczniejsze od każdej formy płatnej reklamy. Na dobry wizerunek marki pracują bowiem wszyscy partnerzy prowadzący biura w ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości oraz zatrudnieni w nich specjaliści.

W ramach sieci PÓŁNOC Nieruchomości działa obecnie 40 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Sieć przygotowuje się do otwarcia kilku kolejnych placówek. W lutym została podpisana umowa franczyzowa, na mocy której zostanie uruchomione biuro w Katowicach. Ponadto, prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza PÓŁNOC Nieruchomości
Franczyza - PÓŁNOC Nieruchomości

Możemy śmiało powiedzieć, że doświadczenie, które zdobyliśmy przez 15 lat budowania marki PÓŁNOC Nieruchomości pozwoli również Tobie osiągnąć sukcej w tej branży.

Zaufało nam już ponad 40 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z...
Minimalna kwota inwestycji: 20000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj