PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: InterMediCo
 
04.01.2014
InterMediCo wprowadza ofertę franczyzową
InterMediCo, dostawca specjalistycznych rozwiązań z dziedziny ochrony i regeneracji zdrowia, wprowadza na rynek ofertę franczyzową. Firma poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski, do końca 2015 roku planowane jest otwarcie kilkudziesięciu profesjonalnych placówek.
news photo
Firma InterMediCo w związku z dynamicznym rozwojem uruchamia ofertę franczyzową. Już 1 stycznia 2014 roku ruszy nabór na pierwszych franczyzobiorców. Na początku przyszłego roku zostaną również ujawnione szczegóły oferowanej współpracy.

W ramach umowy franczyzobiorcy otrzymają do dyspozycji najnowocześniejsze wyroby medyczne pomagające w odnowie biologicznej organizmu i rehabilitacji. Będą to m.in.: aparat do przeprowadzania skaningowej Diagnostyki Termoregulacyjnej (STRD), harmonizacji energetycznej oraz zabiegów leczniczych sondą płaszczyznową z diodą elektroluminescencyjną w zakresie bliskiej podczerwieni. Franczyzobiorcy uzyskają również dostęp do najnowszej generacji naturalnych suplementów diety oraz jonizatorów wody. 

InterMediCo zapewni franczyzobiorcom także wsparcie merytoryczne z zakresu profilaktyki zdrowotnej, regeneracji zdrowia, suplementacji diety oraz światłolecznictwa. W szerokiej ofercie tego dostawcy specjalistycznych rozwiązań z dziedziny ochrony i regeneracji zdrowia znajdą się również szkolenia dietetyczne w autorskim programie dietetycznej opieki zdrowotnej pod opieką lek. med. Janusza Wietechy, eksperta w dziedzinie światłolecznictwa oraz zdrowego trybu życia.

Klienci nowych placówek będą mogli natomiast wziąć udział w programach lojalnościowych oferowanych przez InterMediCo oraz w pionierskim w skali kraju Programie Regeneracji i Ochrony Zdrowia. W ofercie dostawcy specjalistycznych rozwiązań skierowanej do franczyzobiorców znajdzie się także dostęp do jednego z najnowocześniejszych systemów telemedycyny na świecie. 

Do końca 2015 roku zaplanowano otwarcie kilkudziesięciu profesjonalnych placówek InterMediCo w największych miastach w Polsce. O zakwalifikowaniu się do programu będzie decydować spełnienie warunków finansowych oraz merytorycznych, szczególnie wiedza o zdrowiu człowieka i prawidłowym zdrowym trybie życia, a także kolejność zgłoszeń.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza InterMediCo
Franczyza - InterMediCo

Nazwa InterMediCo to skrót od International Medical Company. Słowa te w doskonały sposób obrazują profil i działalność naszej firmy, która powstała z troski o zdrowie pacjentów. InterMediCo jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań z dziedziny ochrony i regeneracji zdrowia,...
Minimalna kwota inwestycji: n.d.
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj