PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Solo Pizza
 
12.04.2013
Kolejna Solo Pizza tym razem w Krakowie.
Już 11 kwietnia w Galerii Kazimierz w Krakowie sieć Solo Pizza otworzy nową pizzerię. Będzie to już dwunasty lokal łódzkiej sieci i piąty lokal otwarty poza granicami tego miasta.
news photo
Pizzeria, która będzie zajmowała powierzchnię 53 mkw., mieścić się w strefie food court Galerii Kazimierz, na poziomie +1. Właśnie tam będzie można skosztować miedzy innymi wszystkie rodzaje pizzy z sieci Solo Pizza.

– Mam nadzieję, że łódzki sukces Solo Pizzy będzie miał odzwierciedlenie w Krakowie – mówi Mariusz Bednarek, franczyzobiorca Solo Pizza w Galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i Galerii Kazimierz w Krakowie. W Krakowie jest spory wybór pizzerii, ale wierzę, że mieszkańcy docenią wyśmienity smak pizzy Solo jak i fakt, że pizza przygotowywana jest z naturalnych składników, bez ulepszaczy, czy spulchniaczy – dodaje.
Solo Pizza, oprócz bogatego wyboru różnego rodzaju pizzy oferować będzie również makarony i sałatki.

– Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa między innymi na sałaty, które będzie można samemu komponować na miejscu z ponad 50 zawsze świeżych, ręcznie krojonych składników i 10 sosów, których skład zawiera same naturalne produkty tj. oliwa z oliwek, naturalny jogurt, miód, czy świeże zioła. – zachęca Beata Bednarek – Zielińska, właścicielka sieci Solo Pizza.

Galeria Kazimierz mieści się przy ul. Podgórskiej 34. Klientom oferuje zakupy w 130 sklepach. Na liście lokali gastronomicznych mieszczących się w galerii znajdują się m.in. Miyako Sushi, Costa Coffe, KFC a już od 11 kwietnia do tej listy dołączy sieć Solo Pizza.

– Cieszymy się, iż wychodzimy coraz dalej poza Łódź – mówi Beata Bednarek – Zielińska, właścicielka sieci Solo Pizza – Kraków to jedno z większych i najbardziej atrakcyjnych miast Polski. W najbliższych dwóch latach planujemy otwarcie lokali w innych miastach, również powyżej 500 tys. liczby mieszkańców – dodaje.

Solo Pizza w Krakowie wizualnie dostosowane będzie do standardów wszystkich lokali sieci mieszczących się na food courtach w Centrach Handlowych. Kolorystyka sieci to przede wszystkim biel, zieleń i bordo. Całość skomponowana w nowoczesnym stylu przy zachowaniu stylowego neonowego logo Solo Pizza. Lokale urządzone w tym stylu są między innymi w Restauracjach Solo mieszczących się na food courtach w C.H. Manufaktura, C.H. Galeria Łódzka, C.H. Port Łódź w Łodzi, w C.H. Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w Galerii Mazovia w Płocku oraz w Galerii Agora w Bytomiu.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Solo Pizza
Franczyza - Solo Pizza

Sieć Solo Pizzeria z powodzeniem prowadzi dziś 8 lokali i poszukuje kolejnych osób zainteresowanych otwarciem własnej pizzerii na terenie całego kraju. Przedsiębiorcy w sieci mogą liczyć na pomoc nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również przy jego uruchomieniu. Bazując na...
Minimalna kwota inwestycji: 100000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj