PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę
» Reklama PortalFranczyza.pl
Telefon:
22 219 54 74
E-mail:
kontakt@portalfranczyza.pl

Zastrzeżenia prawne:

PortalFranczyza.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Aktualności:
 
26.10.2017
Kolejne wyspy handlowe Semilac
W 2017 roku spółka Nesperta, właściciel marki Semilac, postawiła na dynamiczny rozwój wysp franczyzowych w galeriach handlowych. Od tego momentu otwarto aż 46 wysp w 34 miastach w Polsce, a do końca roku zapowiedziano uruchomienie 30 kolejnych.
news photo
Poszerzanie współpracy z franczyzobiorcami marki to jedno z głównych założeń strategii realizowanej przez firmę w ostatnich miesiącach. Obecnie otwartych jest już ponad 46 wysp franczyzowych marki Semilac w 34 miastach m.in.: Gdańsku, Krakowie, Toruniu, Lesznie, Pile, Ełku, Łomży, Sandomierzu, Bytomiu, Sosnowcu, Chorzowie, Suwałkach, Bielsko Białej, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Rumii, Koszalinie czy Poznaniu! Do końca roku nowe wyspy pojawią się m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Zamościu. W planach jest również uruchomienie wysp we Wrocławiu, Łodzi, Zamościu i Opolu.

Hybrydowy biznes

Tym co przyciąga przedsiębiorców do otwarcia biznesu pod brandem Semilac jest przede wszystkim możliwość współpracy z marką, która jest numerem 1 swojej kategorii. Otwarcie własnej wyspy to również szansa na dochodowy biznes dla każdego przedsiębiorcy, przy stosunkowo niskiej barierze wejścia. Franczyzobiorcy Semilac podkreślają również, że zaletą wysp handlowych tej marki jest jednolity, spójny wizerunek, nowoczesny design i szybko rotujące produkty. To wszystko doceniają także klienci punktów Semilac, a więc w przeważającej większości kobiety robiące zakupy w centrach handlowych.

– Z naszego punktu widzenia kluczem do udanej współpracy z franczyzobiorcą jest  partnerstwo. Na każdym etapie wspieramy przedsiębiorców – począwszy od rozmów z galeriami, przez szkolenia pracowników, po wsparcie marketingowe i merchandisingowe  – mówi Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta. Właściciel marki podkreśla też, że firma stawia na rozwój sieci sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. – Semilac obecny jest aktualnie w 32 krajach poza Polską, a współpraca z naszymi zagranicznymi partnerami stale się pogłębia  – dodaje Tomasz Gołębiewski. Franczyza pod szyldem marki to również Akademie Semilac, czyli edukacyjno-szkoleniowe placówki, których misją jest poszerzanie kompetencji w zakresie stylizacji paznokci. – W tej chwili w Polsce funkcjonują 4 takie miejsca – w Poznaniu, Warszawie, Kielcach i Szczecinie. Dążymy do tego, aby Akademia Semilac pojawiła się w każdym województwie – podsumowuje prezes Nesperta.
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj