PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: United Chicken
 
22.01.2015
Kurczaki po raz dziewiąty
Otwarty pod koniec grudnia minionego roku w Rypinie lokal sieci gastronomicznej United Chicken dołączył do uruchomionych w 2014 roku restauracji w Krotoszynie, Józefowie, Brodnicy i Gdańsku. Sieć liczy obecnie 9 placówek. Trwają rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami. Pod koniec stycznia planowane jest uruchomienie lokalu w Kościerzynie.
news photo
– Chciałbym podkreślić, że franczyzobiorcą w Rypinie jest ta sama osoba, która prowadzi już restaurację naszej sieci w Brodnicy - mówi Marcin Bonawenturczak, prezes zarządu United Chicken Sp. z o.o. – To dowód na to, że franczyza United Chicken jest opłacalnym przedsięwzięciem.

United Chicken to sieć typu Premium Quick Service Restaurant. Jest jedyną siecią franczyzową w Polsce, która udostępnia najbardziej zaawansowaną technologię przyrządzania kurczaka typu crispy W ramach umów franczyzowych oferuje trzy formaty lokalu: niezależny, drive i foodcourt.

Lokal w Gdańsku znajduje się przy ulicy Długiej, w Rypinie i Krotoszynie w budynku przy jednej z głównych ulic miast, placówka w Józefowie, zlokalizowana przy stacji paliw, jest typu drive-thru (można zamówienie złożyć i odebrać w okienku, jak i w restauracji), natomiast lokal w Brodnicy, posiadający około 40 miejsc dla klientów, znajduje się w Galerii Brodnica. Poza tym sieć ma restauracje w Białymstoku (Galeria Alfa), Bytomiu (Galeria Agora), Ełku (Galeria Tu i Teraz) i Toruniu (przy ul. Żeglarskiej).
Zobacz także
Zobacz profil franczyza United Chicken
Franczyza - United Chicken

SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN – DOŁĄCZ DO UNITED CHICKEN

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć swoją własną niebanalną restaurację

NOWOCZESNE WNĘTRZE, OBSŁUGA DRIVE

Jeżeli chcesz iść w ślady największych w tej branży

Jeżeli chcesz częstować...
Minimalna kwota inwestycji: n.d.
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj