PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Lody Bonano
 
31.03.2017
LodyBonano zaprezentują swój pomysł na firmę
Już w piątek 31. marca w Katowicach startują targi “Pomysł na firmę”. W ich trakcie, przez kolejne dwa dni topowi, krajowi franczyzodawcy prezentować będą swoje sprawdzone koncepty biznesowe. Wśród wystawców po raz pierwszy znajdzie się marka LodyBonano – największa w Europie sieć franczyzowych lodziarni.
news photo
Organizowane w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym targi franczyzy przede wszystkim stanowią okazję do znalezienia partnerów biznesowych z rejonu południowej Polski. Impreza dedykowana zatem jest dla podmiotów szukających kontrahentów z województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz części mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i wielkopolskiego.

W tym roku targi „Pomysł na firmę” potrwają dwa dni. W tym czasie kandydaci na franczyzobiorców podczas indywidualnych rozmów będą mogli dowiedzieć się m. in. co zapewniło sukces rynkowy danego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji w pomysł na biznes, czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i na jakie szkolenia można liczyć, a także na jaki rodzaj wsparcia może otrzymać przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

Co ciekawe, wśród wystawców obecnej edycji znajdą się również przedstawiciele marki LodyBonano – największej w Europie sieci franczyzowych lodziarni.

- Goście, którzy zdecydują się odwiedzić nasze stoisko będą mieli okazję poznać nasz przepis na sukces w biznesie. Dodatkowo, wszystkim odwiedzającym przedstawimy proponowane przez nas warianty współpracy, a także wartości, jakimi kierujemy się w relacjach z naszymi partnerami. Zwiedzający będą mogli przy tym nie tylko poznać nasz koncept, ale dosłownie go… spróbować – degustując nasze słynne, kultowe już świderki – wyjaśnia Aneta Iwanicka  - manager rozwoju sieci.

To jednak nie wszystko. Podczas targów „Pomysł na firmę” LodyBonano zaprezentują również nowości, jakie od tego sezonu pojawią się w menu lodziarni. Dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności w lodowym biznesie stoisko sieci będzie zatem punktem obowiązkowym.

Oprócz prezentacji systemów franczyzowych i możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, wydarzenie będzie także okazją do dzielenia się wiedzą. Goście imprezy będą mogli wziąć udział w specjalnym forum szkoleniowym, w ramach którego zaplanowano szereg wykładów z udziałem ekspertów z różnych branż.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Lody Bonano
Franczyza - Lody Bonano

Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą lodów amerykańskich, (znane jako twarde świderki). Sprzedaż odbywa się z okienka, a klient ma do wyboru ponad 30 rodzajów lodów. Dodatkowo menu zostało wzbogacone o 2 nowe pozycje: shake’i oraz gofry – jako alternatywa na chłodniejsze...
Minimalna kwota inwestycji: 20000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj