PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Solo Pizza
 
05.02.2013
Międzynarodowe Święto Pizzy w Solo Pizza.
Pizza to nie tylko przyjemność i radość, to również chwile spędzone z rodziną, przyjaciółmi, które warto świętować! Z okazji tego wyjątkowego wydarzenie dla miłośników jednej z najpopularniejszych potraw na świecie Solo Pizza przygotowała specjalną ofertę. Fani Solo Pizzy 9 lutego zamawiając małą pizzę dostanę na nią, aż 20 % rabatu.
news photo
Międzynarodowe Święto Pizzy obchodzone jest 9 lutego. Święto, które od niedawna przyjęło się również w naszym kraju spotkało się z wielkim entuzjazmem Klientów i udowodniło, że pizza to ulubione danie milionów Polaków. W tym szczególnym dniu fani najbardziej znanej potrawy na świecie mogą ją w wyjątkowy sposób celebrować.

- Pragniemy, aby Klienci Solo Pizza w tym dniu poczuli się wyjątkowo, dlatego w Międzynarodowe Święto Pizzy, 9 lutego przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję - mówi Anna Owczarek, PR & Marketing Manager sieci Solo Pizza. Na wszystkich wielbicieli pizzy tego dnia czekać będzie specjalny rabat w wysokości 20% na każdą małą pizzę – dodaje.

W Solo Pizza już wkrótce kolejne niespodzianki. W związku z przypadającymi w lutym Walentynkami Solo przygotowało także promocję dla wszystkich zakochanych.           

- Zachęcamy do świętowania Walentynek wspólnie z Solo Pizza – zachęca właścicielka sieci Solo. 14 Lutego wszystkich zakochanych zapraszamy do Solo Pizza na specjalną pizzę Walentynkową - dodaje.

Więcej informacji na temat działań Solo Pizza w związku z Międzynarodowym Świętem Pizzy i Walentynkami już wkrótce na stronie www.solopizza.pl. 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Solo Pizza
Franczyza - Solo Pizza

Sieć Solo Pizzeria z powodzeniem prowadzi dziś 8 lokali i poszukuje kolejnych osób zainteresowanych otwarciem własnej pizzerii na terenie całego kraju. Przedsiębiorcy w sieci mogą liczyć na pomoc nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również przy jego uruchomieniu. Bazując na...
Minimalna kwota inwestycji: 100000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj