PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: PAWO
 
22.01.2015
Mon Amie, marka należąca do pabianickiego Pawo, rozpoczyna rozwój przez franczyzę
Mon Amie to nowa marka odzieżowa na rynku eleganckiej mody damskiej. Pierwszy sklep został uruchomiony w 2013 roku w galerii Port Łódź. Prace związane z testowaniem konceptu i wprowadzeniem marki na rynek trwały ponad rok. Teraz przyszedł czas na budowę sieci franczyzowej. Butiki Mon Amie będą powstawać w miastach liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców.
news photo
- Lokalizacje o największym potencjale sprzedażowym są najczęściej niedostępne dla franczyzobiorców, gdyż firmy otwierają tam salony własne. Marki Pawo i Mon Amie należą do wyjątków. Nasi franczyzobiorcy mogą bowiem prowadzić swoje sklepy w najlepszych centrach handlowych w Polsce.  – wyjaśnia Marek Ziółkowski, dyrektor zarządzający marek Pawo i Mon Amie.

Przystąpienie do systemu Mon Amie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Lokal, w którym będzie działał sklep powinien mieć ok. 100 m2 powierzchni. Całość inwestycji w salon marki Mon Amie zamyka się w kwocie ok. 300 tys. zł.

Mon Amie, to marka stworzona „dla mojej przyjaciółki”, kobiety o sprecyzowanych upodobaniach i doskonałym wyczuciu smaku. Jest odpowiedzią na potrzeby wielu polskich konsumentek, którym doskwierały zunifikowane kolekcje dostępne w sklepach. Firma celuje bowiem w krótkie serie i niepowtarzalne kolekcje.
- W Mon Amie nie ma ciasnych, surowych przymierzalni, jakie znamy z dużych sklepów. Jest za to wydzielona strefa - przestronny showroom z wyściełanymi miękką wykładziną przymierzalniami. To miejsce, w którym klientki poza intymnością i komfortem przymierzania mają do dyspozycji szafy z ubraniami w swoich rozmiarach. Dzięki temu nie muszą opuszczać przymierzalni, aby wybrać sobie inny strój – wyjaśnia Anna Włodarczyk, dyrektor kreatywna marki Mon Amie.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza PAWO
Franczyza - Pawo

Nasz koncept prowdzenia biznesu wynika bezpośrednio z naszego motta: "Twój wizerunek - nasza pasja". Poega on na tym, że koncentrujemy się na Kliencie - bo to Klient nam płaci, koncentrujemy się na ludziach - bo to oni obsługują naszych Klientów.
Jako cel postawiliśmy...
Minimalna kwota inwestycji: 1500,- zł / metr kwadratowy salonu zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj