PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Odido
 
26.07.2016
Nowy format Katalogu Wyposażenia Sklepów MAKRO
Firma MAKRO Cash&Carry powraca z nową, odświeżoną, elektroniczną formułą Katalogu Wyposażenia Sklepów. Format skierowany jest do klientów zrzeszonych w sieci ODIDO oraz właścicieli niezależnych sklepów.
news photo
Katalog prezentuje pełne wyposażenie obiektu handlowego przeznaczonego na sklep spożywczy. Podzielony jest na działy dotyczące różnych elementów, m.in. regałów metalowych, lad i regałów chłodniczych, czy wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej. W najbliższym czasie zostanie uzupełniony również o systemy kasowo-magazynowe i systemy monitoringu do zabezpieczenia lokalu przed kradzieżami. Na wszystkie artykuły z katalogu obowiązują rabaty wypracowane w systemie bonusowym.

Katalog służy również jako narzędzie pracy dla doradców w halach obsługujących klientów zainteresowanych aranżacją sklepów. Co więcej, MAKRO odpowiada na indywidualne zapotrzebowania przedsiębiorców, oferując możliwość pozyskania produktów brakujących w asortymencie.

- Dążymy do poszerzania oferty i chcemy przypomnieć klientom, że MAKRO jako kompleksowy dostawca rozwiązań dla biznesu oferuje także pełne wyposażenie sklepów. Jeśli przedsiębiorca chce kupić urządzenie, którego nie mamy w katalogu, doradca może zwrócić się do mnie lub bezpośrednio do dostawcy z zapytaniem o jego dostępność i wycenę – informuje Marcin Wojciechowski, Kontroler Operacyjny ds. Franczyzy w MAKRO.

Katalog Wyposażenia Sklepów dostępny jest u Doradców Sprzedaży w halach MAKRO.

Franczyza Odido: prezentacja systemu franczyzowego Odido.


Zobacz także
Zobacz profil franczyza Odido
Franczyza - Odido

Pod takim właśnie hasłem powstała nowa sieć sklepów ODIDO, zrzeszająca niezależnych właścicieli sklepów spożywczych. W sklepach ODIDO równie wygodnie dokupisz brakujący produkt, jak też zrobisz solidne, kompleksowe zakupy.

Sklepy ODIDO znajdziesz wszędzie - w...
Minimalna kwota inwestycji: n.d.
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj