PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Akademia Językowa Open School
 
05.03.2014
Open School wprowadza nowe opcje franczyzy
Inwestycja od pięciu tysięcy złotych i sfinansowanie otwarcia szkoły stacjonarnej z już wypracowanych dochodów to główne korzyści z nowej oferty franczyzowej Open School. Ogólnopolska sieć wprowadza nowe opcje dla franczyzobiorców i zapowiada dalszy rozwój.
news photo
Tylko pięć tysięcy złotych w miastach do 100 tyś mieszkańców i 10 tyś złotych w pozostałych miejscowościach będą musieli zainwestować franczyzobiorcy, którzy zdecydują się na przyłączenie do ogólnopolskiej sieci akademii językowych Open School. Dotychczas kwoty inwestycji rozpoczynały się od 40 tyś złotych.

Oferta Open School ‘na start’ polega na uruchomieniu w pierwszym roku działalności działu szkoleń dla biznesu oraz biura tłumaczeń. Bazując na przychodach z tych aktywności inwestorzy w kolejnym roku będą mogli uruchomić szkoły stacjonarne pod znakiem Open School. Model już się sprawdził. W ten sposób powstał katowicki oddział akademii.

- Na przestrzeni ostatnich lat rozmawialiśmy z wieloma utalentowanymi osobami, które chciały założyć akademię Open School, jednak brakowało im gotówki na start. Teraz przystąpienie do sieci jest łatwiejsze. Co więcej mniejsze środki na start nie zamykają drogi do korzystania z pełnego wachlarza oferty franczyzowej w przyszłości, a wręcz przybliżają naszych partnerów do realizacji tego celu  – mówi Grzegorz Nowakowski, dyrektor sieci Open School.

Wydziały szkoleń językowych (Open Business Academy) i tłumaczeń (Open Translations) wchodzące w skład Open School pracują obecnie dla kilkudziesięciu klientów korporacyjnych wśród których znajdują się m.in. Unilever, Kamis, Maspex, Scania, BZWBK Factor, Sodexo czy IKEA.

Bez zmian pozostaje podstawowa, pełna oferta franczyzowa Open School, w ramach której inwestorzy ponosząc jedną opłatę franczyzową zyskują możliwość uruchomienia czterech działalności językowych. Prócz szkoleń dla biznesu i tłumaczeń, w ramach współpracy franczyzobiorcy otrzymują możliwość prowadzenia językowej szkoły stacjonarnej oraz Open Kids, akademii językowej dla najmłodszych dzieci.
Zobacz także
05.03 Akademia Językowa Open School:  Open School wprowadza nowe opcje franczyzy
 
Zobacz profil franczyza Akademia Językowa Open School
Franczyza - Open School

System franczyzowy Open to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zaangażowaniu specjalistów z różnych dziedzin maksymalizuje prawdopodobieństwo Twojego sukcesu.

Dlaczego to lepszy sposób na biznes?

Ponieważ Open stworzyli...
Minimalna kwota inwestycji: 45000 zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj