PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności:
 
19.10.2018
Semilac otwiera nowy punkt franczyzowy w Warszawie
Semilac, polska marka lakierów hybrydowych należąca do spółki Nesperta, poinformowała o otwarciu kolejnych punktów sprzedaży. Od 19 października br. produkty Semilac są dostępne w Warszawie w centrum handlowym Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej.
news photo
Stoiska firmowe Semilac, w których można zakupić profesjonalne produkty  do wykonania manicure hybrydowego i makijażu, znajdują się już w 68 polskich  miastach. Lakiery hybrydowe, profesjonalne żele, akcesoria do  pielęgnacji dłoni oraz wysokiej jakości urządzenia do stylizacji  paznokci są teraz dostępne w kolejnych punktach. Od 19 października br.  punkt franczyzowy Semilac działa również w galerii handlowej Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej 75C.

"Semilac  to numer 1 wśród lakierów hybrydowych w Polsce.* Jesteśmy marką, po  którą Polki sięgają najchętniej, bo są pewne wysokiej jakości i  bezpieczeństwa naszych produktów. Poza tym, że nieustannie poszerzamy  nasze portfolio, staramy się regularnie rozwijać sieć franczyzową, tak  aby każda kobieta w Polsce mogła bez problemu kupić nasze produkty, ale i  skorzystać z fachowej porady. Od teraz będziemy również w kluczowym  centrum handlowym w Warszawie."
Tomasz Gołębiewski, prezes Nesperta.

Obecnie produkty Semilac można zakupić w 20 sklepach monobrandowych oraz  blisko 100 wyspach handlowych zlokalizowanych w 68 miastach Polski. Do  końca roku firma Nesperta planuje otwarcia kolejnych 20 punktów  sprzedaży.
Produkty marki Semilac, należącej do spółki Nesperta od 2013 roku,  cieszą się ogromną popularnością, a oferta jest stale poszerzana zgodnie  z obowiązującymi trendami. W portfolio występuje ponad 300 odcieni  lakierów hybrydowych, docenianych przez klientki i profesjonalistów za  jakość i trwałość.

Według danych z 2017 roku aż 67 procent kosmetyczek  korzysta z produktów Semilac*, co świadczy o tym, że specjaliści  doceniają szeroką paletę kolorystyczną, wybierając ją w swoich salonach  do kompleksowej stylizacji paznokci. Poza lakierami marka oferuje  również profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji,  urządzenia do stylizacji i zdobnictwa paznokci, ale również od niedawna  produkty do makijażu – róże, cienie do powiek, pudry, podkłady, pomadki i  wiele innych, będące odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentek. Marka Semilac nie ustaje jednak w dalszym rozwoju i do końca roku zamierza  wprowadzić nowe produkty zarówno z zakresu stylizacji paznokci, jak i  makijażu.

Z produktów Semilac korzysta już ponad 2 tysiące salonów  kosmetycznych, a także najbardziej prestiżowe szkoły kosmetyczne w  Polsce: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w  Warszawie, Instytut Kosmetologii Stosowanej w Warszawie oraz Wyższa  Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Produkty te są dostępne w:  Anglii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Niemczech, Serbii, Szwecji, Belgii,  Łotwie, Słowacji, Czechach, Irlandii, Danii, Norwegii, Francji,  Portugali, Finlandii, Estonii oraz Rumunii. Lakiery Semilac posiadają  Raport Bezpieczeństwa, Dermatest oraz certyfikat ISO 22716:2007.  Wszystkie produkty marki dostępne są w sklepie internetowym  www.semilac.pl oraz w sieci punktów franczyzowych.

*Według badań Kantar Millward Brown aż 67% użytkowniczek hybryd wybiera  lakiery hybrydowe Semilac. Badanie zostało przeprowadzone na  reprezentatywnej próbie kobiet w wieku 18-65 lat w listopadzie 2017  roku.
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj