PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę
» Reklama PortalFranczyza.pl
Telefon:
22 219 54 74
E-mail:
kontakt@portalfranczyza.pl

Zastrzeżenia prawne:

PortalFranczyza.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Aktualności: Sieć Sklepów Zagłoba
 
22.06.2017
Sieć sklepów KiK rośnie w siłę - już od lipca aż cztery nowe lokalizacje
Marka KiK, która właśnie świętuje 5-lecie istnienia w Polsce, nie zamierza zwalniać tempa nawet w sezonie wakacyjnym. Wręcz przeciwnie – do siedmiu nowo otwartych w czerwcu sklepów w lipcu dołączą aż cztery kolejne. Z tej okazji sieć planuje huczne świętowanie. Kto jest zaproszony? Wszyscy!
news photo
Słupsk, Bydgoszcz, Zambrów i Wrocław. W lipcu zakupowa mapa tych czterech miast powiększy się o nowe sklepy sieci KiK. To świetna okazja dla wszystkich mieszkańców, by zrobić zakupy „korzystnie, modnie, z pomysłem”, zwłaszcza, że w dniu otwarcia i kolejnym cały asortyment będzie objęty 10-procentowym rabatem. Ci, którym uda się w te lipcowe dni znaleźć chociaż chwilę na zajrzenie do któregoś z nowych sklepów, powinni się przygotować nie tylko na wyjątkowo niskie ceny, ale i liczne atrakcje i konkursy z nagrodami oraz imprezowy, swobodny klimat. Dla marki KiK każde otwarcie to bowiem okazja do świętowania i radości, którą chce się dzielić ze swoimi klientami.

W tym przypadku jest ona tym większa, że w trzech z wymienionych miast funkcjonuje już co najmniej jeden sklep sieci. A to oznacza, że idea oferowania wysokich jakościowo produktów, które jednocześnie są zgodne z najnowszymi trendami i przy tym przystępne cenowo, trafiła w gust mieszkańców na tyle, że spełnieniem ich oczekiwań i potrzeb okazało się otwarcie kolejnych. Natomiast debiutancki sklep w Zambrowie pomoże zapoznać mieszkańców miejscowości z bogatym asortymentem sieci, co być może w przyszłości – idąc za przykładem innych miast – zaowocuje kolejnym otwarciem w tej okolicy.

Dynamiczna ekspansja sieci KiK, której efektem będzie aż około 200 funkcjonujących na terenie całej Polski sklepów – i to tylko do końca 2017 roku – pokazuje zresztą, że taką ofertę i podejście do klienta cenią wszyscy Polacy. Dowodem na to jest nie tylko ponad 600 tys. fanów marki na Facebooku i sukcesywnie rosnąca liczba lokalizacji, w których mogą robić „korzystne, modne i pomysłowe” zakupy, ale również wyróżnienie, jakim już drugi raz z rzędu sami uhonorowali markę, czyli Złoty Laur Klienta w kategorii „jakość obsługi”. Jeśli ktoś nadal nie czuje się przekonany, jest na to tylko jeden sposób – po prostu odwiedzić któryś ze sklepów KiK!
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Sieć Sklepów Zagłoba
no logo Franczyza - Ogólnopolska sieć sklepów Zagłoba

Ogólnopolska sieć sklepów z alkoholem "Zagłoba" posiadająca w swojej ofercie szeroki asortyment alkoholi. Niskie ceny i miła fachowa obsługa przyczyniły się, do szybkiego rozwoju naszej sieci. Sklepy sieci „Zagłoba” funkcjonują w oparciu o określone standardy...
Minimalna kwota inwestycji: n.d.
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj