PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
 
Aktualności: Carrefour
 
18.04.2018
Supermarkety Carrefour - nowa oferta dla franczyzobiorców
18 kwietnia br. Carrefour otwiera w Tuchowie czwarty supermarket franczyzowy, który jest elementem nowej oferty dla franczyzobiorców. W sklepie zastosowano wiele rozwiązań z supermarketów własnych sieci.
news photo
Carrefour Polska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w handlu w zarządzaniu sklepami w różnych formatach. W tym czasie firma wdrożyła na polskim ryku liczne, nowatorskie koncepty handlowe. Nowym kierunkiem rozwoju dla Carrefour są supermarkety franczyzowe – czwarty taki lokal otwiera się w województwie małopolskim.

Nowy supermarket franczyzowy sieci mieści się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Tuchowie. Sklep ma powierzchnię blisko 550 mkw. i reprezentuje tzw. koncept classic, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami ze Zdrowej Półki, naturalnymi „Jakość z Natury” oraz produktami z asortymentu kuchni świata.

Badania trendów konsumenckich pokazują, że Polacy coraz bardziej doceniają wygodę dokonywania codziennych zakupów blisko domu lub pracy. Carrefour stara się na bieżąco odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów, dlatego zdecydowaliśmy się w tym miejscu na otworzenie sklepu w formacie supermarketu, choć w portfolio franczyzowym Carrefour przeważają formaty express convenience, express minimarket i Globi.  Koncept tego supermarketu został dopasowany do potrzeb mieszkańców w jego okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie potrzebują stałego codziennego dostępu do szerszej gamy produktów świeżych. Nowa placówka charakteryzuje się największą ilością referencji na mkw. w okolicy. – powiedział Marek Lipka, dyrektor ds. supermarketów w Carrefour Polska.

W supermarkecie klienci znajdą bogatą ofertę ponad 150 rodzajów warzyw i owoców, a także pieczywo od lokalnych dostawców. W sklepie można też wybrać ciepłe pieczywo spośród ponad 20 produktów odpiekanych na miejscu. Z produktów świeżych dostępne są również nabiał i wędliny pochodzące od lokalnych dostawców. Klienci skorzystać mogą też z lad tradycyjnych, w których znajdą szeroką ofertę wędlin krojonych, w tym wyrobów pochodzących z Wędzarni Carrefour. Na życzenie klienta pracownicy sklepu mogą także zmielić wybrany kawałek świeżego mięsa, rozbić kotlety oraz zapakować próżniowo produkt. Kupujący mogą również  zakupić sałatki i surówki na wagę oraz skorzystać z dużego wyboru garmażeryjnych dań gotowych.

Ofertę produktów świeżych uzupełniają ryby wędzone oraz linia produktów naturalnych „Jakość z Natury Carrefour”, które produkowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”.

W asortymencie nie zabraknie produktów dedykowanych osobom, które dbają o zdrowie. W sklepie kupić można bowiem wiele produktów bio, bezglutenowych, sojowych, bez laktozy, a także przeznaczonych dla diabetyków oraz alergików. W ofercie dostępne są również produkty Kuchni Świata, w tym znane regionalne artykuły marki Reflets de France oraz włoskie specjały Terre d’Italia, dostępne jedynie w sieciach Carrefour. Z kolei smakoszy piwa skusi z pewnością szeroki wybór piw rzemieślniczych (kraftowych).

W sklepie nie zabraknie też bakalii sprzedawanych luzem i świeżych ziół. Z kategorii produktów niespożywczych sklep oferuje m.in. artykuły sezonowe, w szczególności na grill i do ogrodu, a także kwiaty doniczkowe

W sklepie klienci będą mogli korzystać z programu lojalnościowego Rodzinka, Senior oraz Aplikacji Mobilnej a także brać udział w okresowych akcjach lojalnościowych dających wiele zniżek i rabatów.

Supermarket w Tuchowie otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach  6.30-21.30, oraz w niedziele handlowe od 8-18.

Przedsiębiorcy dysponujący lokalem o wielkości minimum 500 mkw. i zainteresowani otwarciem supermarketu franczyzowego z Carrefour mogą wybierać spośród dwóch sprawdzonych konceptów: classic – dedykowany do dzielnic dużych miast, mniejszych miejscowości i terenów wiejskich; urban – opracowany dla miejsc, charakteryzujących się dużym ruchem. Koncepty oferowane przez Carrefour w ramach franczyzy można dopasować do posiadanego lokalu, konkretnej lokalizacji i wymagań okolicznych klientów, a wiedza handlowa Carrefour pomoże w budowie właściwego zatowarowania.

O Carrefour            

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2017 roku sprzedaż w wysokości 88,24 miliarda euro. Grupa liczy ponad 380 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com, oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.
 
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Carrefour
Franczyza - Carrefour Express

Franczyzobiorcy otrzymują od nas: silną i znaną markę; sprawdzony i skuteczny koncept handlowy; stałe wsparcie przez cały okres współpracy; ogólnopolski marketing; doradztwo opiekuna regionalnego oraz pakiet szkoleń; wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną; pakiet otwarciowy oraz wsparcie ekipy...
Minimalna kwota inwestycji: Kwota inwestycji zależna jest od lokalizacji zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj