PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Telepizza
 
30.10.2014
Telepizza rozpoczęła współpracę z hotelami
Telepizza w tym roku rozpoczęła współpracę z siecią hoteli ibis budget. Sieć restauracji idzie tropem swojej centrali, która w Hiszpanii współpracuje z ponad 550 hotelami.
news photo
W Polsce dostępnych jest 9 hoteli ibis budget po dwa obiekty w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu a także, po jednym w Szczecinie, Toruniu oraz Katowicach. Goście mogą skorzystać z oferty Telepizzy proponowanej w menu hotelowym, dostępnym w każdym pokoju. – Hotele  stanowią dla Telepizzy bogate źródło nowych klientów. Miesięcznie realizujemy około kilkaset  zamówień składanych przez gości wszystkich hoteli ibis budget w Polsce. Pozytywny wynik sprzedaży zachęca do rozszerzenia współpracy o inne sieci. Liczymy, że nastąpi to jeszcze w tym roku. – mówi Iwona Olbryś, dyrektor generalna Telepizza Poland.  

Pomysł współpracy narodził się po stronie marki ibis budget. – W hotelach ibis budget, przygotowaliśmy bogatą ofertę bufetu śniadaniowego, goście znajdą w nim m.in. szeroki wybór pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych i świeżych owoców. Ponadto jeżeli poczują oni głód w nocy, mogą skorzystać z ustawionych w lobby czynnych 24 godziny na dobę maszyn vendingowych. Produkty Telepizzy doskonale urozmaicają naszą ofertę  oraz nie obciążają nadmiernie portfeli gości. – mówi Joanna Świerkosz, Deputy Director of the Sales, Distribution and Marketing Department for Poland and Baltic Area in Orbis S.A.

Telepizza w Hiszpanii z sieciami hotelowymi współpracuje od kilku lat, a jej partnerami są m.in. Holiday Inn, Catalonia Hotels oraz NH. Firma obsługuje tam ponad pół tysiąca hoteli. Jak twierdzi Iwona Olbryś, za kilka lat w Polsce może być podobnie. – Już teraz zauważamy pozytywny efekt współpracy z marką ibis budżet – mówi Iwona Olbryś. 

W Polsce Telepizza jest jedną z największych sieci pizzerii i liderem w sprzedaży z dostawą do klienta. Firma posiada 115 placówek – 31 własnych i 84 franczyzowych. Telepizza rocznie sprzedaje ponad 6 mln sztuk pizzy . 70 proc. to zamówienia z dostawą do klienta. 25 proc. z nich składanych jest przez Internet. Iwona Olbryś szacuje, że sprzedaż online będzie w tym roku większa o 20 proc w stosunku do ubiegłego.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Telepizza
Franczyza - Telepizza

Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, która każdego dnia zdobywa zaufanie nowych franczyzobiorców i konsumentów. Wyróżnia nas przede wszystkim szeroki zasięg profesjonalnej działalności oraz 25-letnie...
Minimalna kwota inwestycji: 100 000 zł zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj