PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności:
 
30.04.2018
To był dobry rok dla sieci franczyzowej Semilac : 82 punkty sprzedaży w całej Polsce
Semilac nie ustaje w rozwoju, zachęcając nowych potencjalnych franczyzobiorców do współpracy. Pod koniec kwietnia br. producent lakierów hybrydowych będzie mógł pochwalić się łączną liczbą 82 wysp franczyzowych w całej Polsce, z których aż 14 powstało w kwietniu tego roku! To imponujący wynik zwłaszcza, że ekspansja marki rozpoczęła się zaledwie rok temu wraz z otwarciem punktu w Pile.
news photo
Marka Semilac, należąca do spółki Nesperta od 2013 roku, szybko stała się numerem 1* na polskim rynku lakierów hybrydowych, oferując również profesjonalne żele UV, produkty i akcesoria do pielęgnacji dłoni, urządzenia do stylizacji paznokci, czy od niedawna kosmetyki do makijażu. Od początku powstania spółka stawia na dynamiczny rozwój, rozszerzając swoją ofertę o nowe produkty, ale i wkraczając na rynki zagraniczne - dziś produkty Semilac są dostępne w 34 krajach, na 5 kontynentach!

Nesperta, która funkcjonuje na zasadzie zweryfikowanej sieci dystrybucji, współpracując m.in. z hurtowniami i drogeriami kosmetycznymi, w kwietniu 2017 roku zdecydowała się na ekspansję franczyzową. Pierwszym punktem była wyspa handlowa w galerii handlowej VIVO w Pile. - Nie zastanawiałam się długo nad podjęciem współpracy z marką Semilac. Popularność jaką cieszą się produkty do stylizacji paznokci tej marki przerosła nawet moje oczekiwania, dlatego nie wahałam się zaryzykować i w ciągu kolejnych miesięcy rozwinęłam działalność o kolejne wyspy handlowe. Aktualnie zarządzam aż 3 takimi punktami w Pile, a każdy z nich cały czas przyciąga nowe, ale też stałe klientki. – mówi Dorota Miazga- Myszczyszyn, dystrybutor marki Semilac.

Do końca kwietnia br. Semilac przewiduje otwarcie łącznej liczby – 84 wysp, z których aż 14 otwiera się w tym miesiącu, osiągając tym samym swoisty rekord. Produkty marki będzie można wówczas zakupić w punktach franczyzowych w 57 miastach Polski.

We wszystkich placówkach zarządzanych przez franczyzobiorców prowadzona jest sprzedaż produktów marki Semilac, natomiast w wybranych punktach dodatkowo świadczone są również usługi kosmetyczne z nimi związane. Spółka stale modernizuje rozwiązania biznesowe oferowane swoim partnerom, powiększając rozmiar wysp, dzięki czemu mogą one pomieścić większą liczbę produktów, dając tym samym komfort pracownikom i klientom. Semilac dba również o design punktów, współpracując z projektantami i wykonawcami mebli, którzy starają się ujednolicić ich wygląd i sprawić, że będą nie tylko eleganckie, ale i funkcjonalne.

Przedstawiciele firmy Nesperta, rozumiejąc duży potencjał rynku, w najbliższym czasie zapowiadają otwarcie kolejnych punktów zarówno w mniejszych miastach, jak i większych powyżej 30 tys. mieszkańców.
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj