PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: United Chicken
 
06.12.2013
United Chicken zaprasza do nowego lokalu w Ełku
Sieć United Chicken otwarła w środę 4 grudnia kolejną swoją restaurację. Znajduje się ona w nowo powstałym Parku Handlowym Tu i Teraz w Ełku, przy ul. Mickiewicza 19. W tym samym dniu nastąpiło uroczyste otwarcie całej galerii.
news photo
Jest to kolejna placówka sieci w Polsce. Posiada ona już swoje lokale w Białymstoku, Bytomiu, Toruniu i Wrześni. Ta otwarta w Ełku posiada nową, innowacyjną kolorystykę. Zastosowane zostały tam kolory ziemi, które mają nadać lokalowi niepowtarzalny klimat. W lokalu  wyodrębniona jest część kawiarniana.  Lokal w Ełku prowadzony jest w formule franczyzowej.

Restauracje United Chicken oferują swoim klientom wysokiej jakości kurczaka w panierce, skomponowane według własnych receptur tortille oraz kanapki z kurczakiem. Sieć przeprowadziła w ostatnim czasie zmiany w strategii marketingowej i komunikacji z klientami. Planowane są w najbliższym czasie otwarcia restauracji w innych miastach Polski. Kolejna restauracja w formule franczyzowej powstanie jeszcze w tym roku.

United Chicken cały poszukuje kolejnych przedsiębiorczych ludzi zorientowanych na sukces, chętnych od osobistego zaangażowania się w prowadzenie restauracji. Oferuje w zamian między innymi jedną z najlepszych i sprawdzonych technologii przygotowania kurczaka, pełne technologiczne wyposażenie restauracji oraz odpowiednie szkolenia dla franczyzobiorcy i personelu. Franczyzobiorcom spółka pomaga sfinansować zakup sprzętu niezbędnego do otwarcia lokalu.
Zobacz także
Zobacz profil franczyza United Chicken
Franczyza - United Chicken

SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN – DOŁĄCZ DO UNITED CHICKEN

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć swoją własną niebanalną restaurację

NOWOCZESNE WNĘTRZE, OBSŁUGA DRIVE

Jeżeli chcesz iść w ślady największych w tej branży

Jeżeli chcesz częstować...
Minimalna kwota inwestycji: n.d.
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj