PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Aktualności: Green Steam
 
06.08.2013
Własny biznes z Mobilną Myjnią Parową!
Sukces każdego nowego biznesu uzależniony jest od takich elementów jak możliwość bezpośredniego dotarcia do klienta, dbałość o ekologię, redukcja kosztów i możliwe przyspieszenie ich zwrotu. Sposobem na pogodzenie tych wszystkich składników we własnym przedsiębiorstwie mogą być mobilne myjnie parowe oraz umiejętne wykorzystanie ich innowacyjności.
news photo
Myjnie parowe to atrakcyjna alternatywa dla znanych nam wszystkim myjni wodnych, bezdotykowych czy automatycznych. Podstawową różnicą w działaniu myjni parowych jest technologia wykorzystywania do czyszczenia suchej pary pod wysokim ciśnieniem – a nie, jak w przypadku tradycyjnych myjni, niezliczonych litrów wody.

Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg korzyści – co ważne nie tylko dla użytkowników, ale także dla osób zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności wykorzystującej myjnie parowe. Wśród nich należałoby wymienić: brak konieczności posiadania zezwoleń na wykorzystywanie tego rodzaju urządzeń, obniżenie kosztów instalacyjnych (nie musimy już inwestować w zaawansowane systemu odpływu i kanalizacji) oraz stosunkowo tanią eksploatację urządzenia, która idzie w parze ze zwiększoną wydajnością.

Mobilna Myjnia Parowa
Duża mobilność maszyn parowych marki Optima pozwala na uruchomienie myjni z dojazdem do klienta – usługi rzadkiej, lecz bardzo dynamicznie rozwijającej się na polskim rynku. W ramach działalności możemy obsługiwać firmy posiadające floty samochodową, jak również klientów indywidualnych zamawiających mycie samochodu przez telefon.

Jak inaczej wykorzystać specyfikę myjni parowych we własnym biznesie? Pomysłów może być wiele. Począwszy od rozwinięcia domyślnych usług: czyszczenia pojazdów, maszyn czy sprzętu ciężkiego, przez wsparcie administracji publicznej, dzięki możliwości czyszczenia elewacji budynków z brudu czy niechcianych graffiti, na drobnych, ale wciąż pełnych potencjału usługach kończąc: czyszczeniu dywanów, nagrobków czy nawet okien i elewacji domów. – podpowiada Jakub Jędrkowiak – dyrektor działu handlowego w firmie Green Steam.

To się opłaca
Wygodne użytkowanie, szeroki wachlarz zastosowań, niskie koszty inwestycji i eksploatacji, mobilny charakter działalności oraz ekologiczny wymiar. Wszystko to sprawia, że myjnie parowe są rewelacyjnym sposobem na rozpoczęcie własnej działalności.

- Zestaw cech charakterystycznych dla myjni parowych gwarantuje szybkie tempo zwrotu inwestycji, oraz daje duże nadzieje na wyprzedzenie konkurencji. Każdy, kto ma swój biznes, lub o założeniu takiego myśli, wie, że dobry pomysł to połowa sukcesu. W tym przypadku pomysł jest gotowy. Wystarczy po niego sięgnąć – to się najzwyczajniej opłaca – podsumowuje Karol Kostka – v-ce prezes zarządu firmy Green Steam.

Połączenie tradycyjnego pomysłu na firmę, opartego na usługach czyszczenia różnych obiektów z pełną mobilnością i nowoczesną technologią pozwala wybić się na rynku młodym przedsiębiorstwom. Postawienie na myjnię mobilną daje zatem niesamowite możliwości. Jest to nie tylko pomysł na biznes, ale również gotowe rozwiązanie.

Od czego zacząć?
Nawet najlepszy pomysł wymaga odpowiedniego finansowania – tu z pomocą przychodzi firma Green Steam udzielając nieoprocentowanych pożyczek już od pierwszego dnia działalności nowych firm. Bezpłatny kredyt można również łączyć z leasingiem lub innymi formami finansowania.

– Coraz popularniejsze stają się wnioski o otrzymanie dotacji na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej. Oryginalny i dokładny biznesplan zwiększa szanse na uzyskanie dotacji z Urzędów Pracy czy środków unijnych – podpowiada Karol Kostka z Green Steam, podkreślając jednocześnie, że jako eksperci chętnie pomagają przyszłym przedsiębiorcom w skompletowaniu dokumentacji.

Zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, łącznie ze specjalnie przygotowanym samochodem oraz gotowym konceptem dostarcza firma Green Steam.

Więcej informacji:
Web: www.myjnieparowe.biz
Email: info@greensteam.pl
Tel: (12) 642 22 22
Zobacz także
Zobacz profil franczyza Green Steam
Franczyza - GreenSteam

Myjnie parowe marki Optima są mobilne i pozwalają na uruchomienie usługi z dojazdem do klienta. Jest to usługa rzadka, lecz bardzo dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku. W ramach działalności można obsługiwać firmy posiadające flotę samochodową, komisy samochodowe, wypożyczalnie lub...
Minimalna kwota inwestycji: 5000,00 zł zł
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj