PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę
» Reklama PortalFranczyza.pl
Telefon:
22 219 54 74
E-mail:
kontakt@portalfranczyza.pl

Zastrzeżenia prawne:

PortalFranczyza.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Aktualności:
 
31.10.2017
Wytwórnia Lodów Polskich rozwija skrzydła. Sukces na franczyzowych targach
XV Targi Franczyzy w Warszawie przeszły właśnie do historii. Wydarzenie, będące przede wszystkim okazją do rozmów, szkoleń i spotkań biznesowych zaowocowało zawarciem nowych, licznych kontraktów. Województwo podlaskie podczas tej imprezy, będącej najważniejszym branżowym wydarzeniem nie tylko w Polsce, ale też w środkowej Europie, reprezentowała między innymi Wytwórnia Lodów Polskich “u Lodziarzy”.
news photo
W dniach 26 – 28 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie swoje oferty prezentowały podmioty oferujące sprawdzone pomysły na biznes. Potencjalni franczyzobiorcy mogli więc w jednym miejscu i czasie zapoznać się z propozycjami czołowych polskich marek, uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i rozwiać swoje wątpliwości związane z prowadzeniem własnej firmy.

Wielu z nich na dłuższą chwilę zatrzymało się przy stoisku Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy”.

- To był nasz drugi z rzędu udział w warszawskich targach i z całą stanowczością możemy stwierdzić, że… poszło nam jeszcze lepiej, niż w roku ubiegłym. Oferta naszej sieci cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki czemu udało nam się nawiązać kontakt z wieloma potencjalnymi franczyzobiorcami – mówi Piotr Kowalewski z sieci Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy”.

Do stoiska „Lodziarzy” tłumy chętnych przyciągały nie tylko serwowane pod tą marką pyszności, ale przede wszystkim szeroka oferta współpracy – z indywidualnym doborem najkorzystniejszego systemu na czele. Wśród nich największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się tzw. „Wytwórnia z Lodziarnią”.

 - To najbardziej zaawansowany model współpracy, w którym franczyzobiorca nie tylko sprzedaje, ale też wytwarza lody -  mówi przedstawiciel marki.

Oprócz tego sieć prezentowała również pozostałe warianty obejmujące wyłącznie sprzedaż produkowanych gdzie indziej lodów, a także typowo sezonowe mobilne riksze dające możliwość oferowania lodów w dowolnych miejscach.

Wytwórnia Lodów Polskich to dynamicznie i prężnie rozwijająca się sieć lodziarni, w których sprzedawane są naturalne lody na bazie babcinego przepisu i unikalnych receptur. W minionym sezonie pod szyldem marki działało 55 punktów. To samodzielnie funkcjonujące lodziarnie, które również swoim klientom zaaranżowały ciekawą strefę do konsumpcji. Tradycyjne lody przez cały rok można spotkać w wielu galeriach i pasażach handlowych.
Zobacz także
Twoja reklama tutaj 
Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj