PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          
 
Strona Główna > Wydarzenia
 
07.03.2020r
Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy ? Chcesz otworzyć własny biznes ? Targi Franczyza Expo to międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Poza strefą wystawienniczą weźmiesz udział w unikatowych wydarzeniach towarzyszących. Dołącz do liderów franczyzy! II edycja już 7 marca 2020 na PGE Narodowym.
17.10.2019r
Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź targi i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!
02.03.2019r
Targi Franczyza Expo to międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Poza strefą wystawienniczą weźmiesz udział w Business Speed Dating, Strefie Ekspertów, Akademii Franczyzy, Strefie Networkingowej oraz Franchising Awards. Targi dostarczą unikatową wiedzę oraz będą źródłem inspiracji. Dołącz do liderów franczyzy!
18.10.2018r
Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź targi i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!
26.10.2017r
Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź targi i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!
31.03.2017r
Przez 2 dni firmy franczyzowe prezentują zwiedzającym sprawdzone pomysły na biznes. Odwiedź regionalne targi franczyzy “Pomysł na firmę” w katowickim Centrum Kongresowym i wybierz najlepszy biznes dla siebie!
13.10.2016r
Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 173 firmy franczyzowe i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź targi i wybierz sprawdzony pomysł na biznes!
26.02.2016r
Ponad 150 wystawców i 7 tysięcy kandydatów na franczyzobiorców. Przyszłych partnerów do współpracy poszukują tu przedstawiciele znanych restauracji, banków, sieci spożywczych, salonów urody oraz popularnych marek odzieżowych.
21.01.2015r
Trwają przygotowania do 19. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Zainteresowanie firm uczestnictwem w targach jest bardzo duże, większość powierzchni wystawienniczej została już sprzedana.
16.10.2014r
16-18 października 2014 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
28.05.2014r
Z myślą o sieciach handlowych, w tym najemcach międzynarodowych planujących ekspansję na rynki państw CEE, na Targach ReDI (28-29 maja) zorganizowane zostanie kompleksowe Centrum Franczyzy. Dla najemców będzie to jeden z kluczowych atutów Targów oraz możliwość nawiązania współpracy z partnerami z Polski, Ukrainy, Węgier, Słowacji i Rumunii.
07.05.2014r
W dobie rozwoju handlu detalicznego już nie tylko pomysł na biznes ma znaczenie. Liczy się kooperacja, konsolidacja i synergia, którym ton nadaje coroczne Forum Franczyzy organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych.
14.03.2014r
Targi odbędą w Warszawie w dniach 14-15 marca 2014 roku w Centrum wystawienniczo - konferencyjnym EXPO XXI.
20.11.2013r
Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i Europy z zakresu wyposażenia i usług dla handlu. Wystawcy zaprezentują m.in. ofertę w zakresie projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych; towarów FMCG.
17.10.2013r
Największy przegląd pomysłów na biznes. Co roku stoiska franczyzodawców odwiedzają tysiące osób - potencjalnych franczyzobiorców.
23.05.2013r
Kolejna edycja Targów Forum Franczyzy 23-25 Maj 2013! Liderzy rynku sieciowego w Polsce w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą ekspertów z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych równa się sukces! Premierowe Targi Forum Franczyzy odbyły się w dniach od 10 do 12 maja. Informacja o targach przyciągnęła wielu chętnych franczyzobiorców jak i franczyzodawców. Zadowoleni wystawcy już dziś zapowiedzieli swój udział w kolejnej edycji targów za rok!
23.04.2013r
Wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy zapraszamy na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 23 kwietnia w Hotelu Orbis we Wrocławiu. W jej trakcie zostaną omówione zagadnienia dotyczące franczyzy, plusy i minusy takiego rozwiązania oraz krajowe regulacje prawne wpływające na jej funkcjonowanie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję rozmowy z grupą franczyzodawców, będą mogli zadać im nurtujące ich pytania, rozstrzygnąć problematyczne kwestie i poznać szczegóły dotyczące współpracy z daną firmą.
14.03.2013r
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji konferencji Franczyza MoneyCon 2013. Franczyza MoneyCon - spotkanie to ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu franczyzodawców wraz z osobami, które szukają pomysłu na własny biznes. Do udziału zapraszamy też firmy, które świadczą usługi doradcze, konsultingowe i finansowe.
18.10.2012r
Targi Franczyza to największy przegląd pomysłów na biznes. To właśnie tam bije serce małej i średniej przedsiębiorczości dlatego co roku stoiska franczyzodawców odwiedzają tysiące osób i potencjalnych franczyzobiorców.

Dodaj franczyzę
PortalFranczyza.pl Newsletter

Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj