PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza ABACOSUN


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym ABACOSUN

Najkorzystniejsza oferta franczyzy, umożliwiająca dynamiczny rozwój w sektorze usług kosmetycznych. Przynosi wiele korzyści dla gabinetu, który od samego początku jest prowadzony według sprawdzonego know-how i może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony franczyzodawcy.

Stosowanie skutecznych zabiegów w cenach dostępnych dla szerokiego grona klientów, brak konieczności dzielenia się zyskiem sprawia, że franczyza Abacosun stanowi najbardziej dochodową ofertę.

OTWÓRZ SWÓJ BIZNES
Nasza oferta jest przygotowana na miarę możliwości każdego klienta i skierowana zarówno do małych jak i dużych gabinetów. Istnieje możliwość adaptacji istniejących salonów kosmetycznych oraz aranżacji nowych. Wystrój i wyposażenie są dostosowane indywidualnie do możliwości finansowych inwestora.

Abacosun od 1995 roku wyposaża gabinety kosmetyczne oraz wdraża innowacyjne metody zabiegowe. Gabinety posługujące się logo Abacosun zyskują na starcie bardzo dobrą rozpoznawalność, oszczędzając na kosztach reklamy i promocji. Wzbudzają także zaufanie pozyskując większą ilość klientów w porównaniu z innymi gabinetami.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma Abacosun powstała w 1995 roku i od początku swojej działalności wyposaża gabinety kosmetyczne oraz wdraża innowacyjne metody zabiegowe. Jako pierwsi w Polsce na szeroką skalę promowaliśmy aparaty do bezoperacyjnego liftingu i wyszczuplania. Innowacyjność oraz wysoką jakość produktów potwierdzają liczne, nagrody, w tym kilkakrotnie przyznany Złoty Laur Klienta i Grand Prix oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Dzisiaj Abacosun jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Firma posiada własny budynek usługowo biurowy oraz magazyn. Stabilna sytuacja finansowa poparta jest wielomilionowym kapitałem własnym.

Tysiące gabinetów współpracujących z Abacosun osiąga sukces i pomnaża swoje zyski. Średni czas zwrotu inwestycji wynosi około 4 miesięcy. Gabinety posługujące się logo Abacosun zyskują na starcie bardzo dobrą rozpoznawalność, oszczędzając na kosztach reklamy i promocji. Wzbudzają także zaufanie pozyskując większą ilość klientów w porównaniu z gabinetami "anonimowymi".

Fakty te przyczyniły się do powstania unikalnej koncepcji FRANCZYZY Abacosun.
Unikalność Franczyzy Abacosun to przede wszystkim brak konieczności dzielenia się zyskiem. Opłata franczyzowa jest niewielka i ma na celu pokrycie części kosztów operacyjnych firmy związanych ze stałą opieką nad gabinetem, marketingiem i szkoleniami.

Korzyści gabinetu:

- biznes oparty na sprawdzonych i skutecznych metodach gwarantuje powodzenie i dynamiczny rozwój,
- praca pod szyldem znanej i rozpoznawalnej marki przekłada się na prestiż, większą grupę klientów oraz lepsze zyski,
- ogólnopolska reklama podnosi reputację gabinetu, znacznie ułatwia pozyskanie usługobiorców i pomnażanie zysków,
- szkolenia personelu w zakresie stosowanych metod i sprzedaży usług zapewnia wysokie kwalifikacje personelu oraz know-how, który przyczynia się do zwiększenia obrotów,
- gotowy plan pracy gabinetu oszczędza czas i pieniądze,
- sprawdzone metody zabiegowe gwarantują osiągnięcie doskonałych efektów zapewniając satysfakcję klienta,


Franczyza Abacosun.
Jest to jedna z najbardziej korzystnych i elastycznych ofert franczyzy, umożliwiająca dynamiczny rozwój w lukratywnym sektorze usług kosmetycznych. Nasza oferta jest przygotowana na miarę możliwości każdego klienta , skierowana zarówno do małych jak i dużych gabinetów. Istnieje możliwość adaptacji istniejących salonów kosmetycznych oraz aranżacji nowych. Wystrój i wyposażenie są dostosowane indywidualnie do możliwości finansowych inwestora.
 
Informacje o franczyzodawcy
Intratny system Franczyzy Abacosun oferuje:

    pomoc w otwarciu gabinetu, pozyskaniu finansowania i specjalne warunki cenowe,
    korzystne stałe rabaty na produkty,
    dobór sprzętu i kosmetyków wraz z pełnym przeszkoleniem potwierdzonym certyfikatem,
    gotową wizualizację gabinetu: oryginalna koncepcja, wystrój i wyjątkowa aranżacja kabin zabiegowych wyróżnią Twój gabinet spośród konkurencji,
    wsparcie projektanta,
    gotowe elementy wystroju wnętrz,
    spójne materiały promocyjne,
    szkolenia personelu,
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 10000 zł
Opłata bieżąca: Min. 500 zł
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza ABACOSUN

Opinie o franczyzie ABACOSUN, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy ABACOSUN
Adres ul. olgierda 45
  81-534 Gdynia
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Kurier BTL Kurier BTL to nowoczesna platforma kurierska jak i ugruntowana marka na polskim rynku, potwierdzona wieloletnią i rzetelną pracą z naszymi...
Franczyza Affinage Salon Professional Afflnage Polska zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Nasze produkty dostarczamy wyłącznie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj